Skoči na vsebino

GHD Gorjanci [Hotlaps]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 67
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GHD Gorjanci Pred nami je novo tekmovanje na čas. Dirkače čaka gorsko hitrostna preizkušnja Gorjanci, katere dolžina proge znaša 4,3 km. Tekmovanja se lahko udeleži vsak, ki si lasti simulacijo rFac

Na Gorjance so že prispeli prvi dirkalniki

@Bonča 1. grafiko si daj na high, pa nebo več vej 2. preberi si dodatne informacije v prvem prispevku pa boš dobil odgovor!

Server je online!

Časi http://www.slo-racing.com/index.php/topic/1781-ghd-gorjanci-hotlaps/#entry71272

Direktna povezava (kopiraj v brskalnik): rfactor://188.230.251.41:34297

Dodatne informacije

- pravo ime in priimek; ne Jerman Sandi, ne JERMAN Sandi, ne Sandi JERMAN...temveč Sandi Jerman (nepravilna imena (vzdevki) dirkačev bodo brisani!)

- štart je lahko leteči (ker če ne bi v nasprotnem primeru morali gledati, kdo je štartal iz mesta in kdo z zaletom...kar bi pomenilo samo dodatno delo)

- dirkač ima na voljo neomejeno število poskusov

Link to post

Kaj je zdej to, pa ne da se boš predal?

ps: sej vem da se ne boš.

Jst sem tut ućeraj naredu en 15 poizkusov in končal šele z 1.58! Sem tudi mislil, da "kva za en hudič sem tko počasen". Potem pa spele. Moreš reš naštudirat progo, Je full zahrbtna, sploh tisi slepi ovinki (dolgi).

No, jst sem doma in do ponedeljka ne bom več vozu, tako da imate čas izboljšati moj čas, potem se pa spet jst na vrsti (še kakšno sekundo se da bolje peljati zihr, tam ene nizka 46).

Gremo fantje, v boj.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...