Skoči na vsebino

K: Logitech G27


Recommended Posts

Lol..kot kaže je ogromno povpraševanje za G27 volane, ker jih očitno ni nikjer za dobit! Sicer sem bil zanj pripravljen dat do nekje 170 €, ampak očitno so postali iskana roba! Play in ostali friki, kaj lahko pričakujemo oz. dobimo novega v rangu g27?

Link to post

Niso oni nabili, so ne fer trgovine ok mogoče njim tko zgleda da jim je vsen če prodajajo skor za 100e več, meni ni, raj ne prodajam, ker vem kako je komu razložiti da je šla cena za 80e gor, eni vrjamejo eni niti pod razno ne, ker je malo volanov v obtoku, trgovine nabijajo cene, enako je bilo z g25...pomoje prou kmalu pride nov model volana od 240 do 300e ranga, kaj bo to ne vem, pomoje noben ne ve, g29 recimo?

Link to post

ja play sj štekam to foro, isto enim ni jasno kako lahko jaz tako močno nabijem ceno pri enem drevesu ki je med samimi bajtami in pol računaš 80€ od ure, so pa užaljeni, z enimi je pa prav lahko delati. Če preveč nabiješ ceno lahko stranke zgubiš, če je prenizka je izguba. Sedaj pa je treba še upoštevati 20% DDV pa smo tam ...

Link to post

Pred kakim mescem je bil še na zalogi v Big Bangu v Ljubljani za 299 €. Men osebno preveč, a kdor pač hoče naj preveri! Glede G29 pa ni duha ne sluha, tako da dvomim da bo v kratkem. Sicer en dobavitelj je rekel, da so proizvodnjo G27 ustavili zaradi menjave strojev za nov model, po drugi strani pa sem bral, da logitech ne bo več proizvajal volanov takšnega ranga zaradi konkurence! Skoraj ta drugo bolj verjamem!

Link to post

Volan pride...skrivni viri...., kdor bo dal 300e za volan naj da raje enih 80e več, 380e se dobi Trusta 500rs pa je beštija od volana, jaz sm si spet novga vzel, da imam 2let mir.... [champ]

Link to post

Ne poznam tega, ker ga nism probal, samo kot jaz vem je enaka reč kot tole, le da tega pršraufaš, tm je pa vse v kompletu, meni osebno kr neki, bolje da ga sam nekam upašeš, pa tudi cena je dosti nižja

http://playgame.biz/product_info.php?products_id=4911

tole na mimovrste je predrago, če imam prav sem jih videl po 150 do 160e max..ali še manj..

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...