Skoči na vsebino

Sezona 4 [2013]


Recommended Posts

  • Odgovori 551
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tako, po treh letih je čas za novo prvenstvo s temi francoskimi dirkalniki - Renault Clio CUP 2013 španskega modderja eddy3spain. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirkaških vikendov s po dvema dirkama. Prv

Eden izmed najbolj izkušenih in najhitrejših dirkačev na forumu pa se obnašaš kot 5 letni otrok. A naj ti jaz pridem pa ti poiščem IPje in se ti skonektam na pravi server? Če ne moreš eno stran nazaj

Ne vem kdo se me je sposodil, sem glih iz šihta, če se da kako preverit ali pa priti do IP kdo je vozil bi bil zelo hvaležen, ker ga bom še jest pol odlomu.

Se opravičujem za napačen IP v prvem postu. Zgleda ima Murn novega, pa nisem bil pozoren. Je bil objavljen dve strani nazaj, na prvi strani ga pa res nisem popravil. SE OPRAVIČUJEM ŠE ENKRAT!

Link to post

Tole z IPji sm jst zajeb***. Sem zjutraj postavljal server pa sem urejal prvi post, samo nisem shranil. Je bil pa IP napisan v tistem postu, ko sem napisal, da je server postavljen.

Link to post

... SUPER ... thrilled so much!

kva bom dirkal, če sem čisto razpizden!

ajde in hvala!

ps: a naj drugič pregledam 1000 postov, da bom našel pravi IP?

Eden izmed najbolj izkušenih in najhitrejših dirkačev na forumu pa se obnašaš kot 5 letni otrok. A naj ti jaz pridem pa ti poiščem IPje in se ti skonektam na pravi server? Če ne moreš eno stran nazaj pogledat (ti si pisal na 9. strani, da ni serverja, podatki so bili pa na 8.)...

Če misliš, da si edini, ki si se kaj trudil in odpeljal 20 krogov za trening, potem se motiš.

Link to post

Fantje, se opravičujem. Prvenstvo organiziram prvič, se zgodi.

Pritožbe pišite meni na zasebno sporočilo. Naj vsebujejo ime (kdo je zakrivil incident) ter v kateri dirki in kater krog/katera minuta.

Dakskobler, se opravičujem za tisto v drugi dirki :( Ni bilo namerno.

Pa ne se bat pisat pritožbo čez mene :)

Čestitke Troštu ter Clarku za zmagi ter drugi mesti :)

Congrats to Trost and Clark for wins and second positions :)

Link to post

Super dirki, na prvi me je nekdo odpeljal nekam, druga pa žal kazen ker prehitim Fabijana ki se je zavrtel na restartu.

Upam, da bodo naslednje samo še boljše in da bo še več prijavljenih prišlo na dirko.

Pa lepo bi bilo ko eni ne bi pisali med dirko.

Čestitke Troštu in Mattu, sta bila razred zase (no Joco je tudi bil zraven :D)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...