Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Damjan,

 

ob prodaji vsakega artikla si se pogodbeno obvezal do podpore, katera ti garancija artikla narekuje. V kolikor nisi pooblaščeni serviser, napaka artikla se te ne tiče ter nisi pooblaščen za podajo "strokovnega mnenja" glede situacije. V artikel prav tako ne smeš posegati, zato je tvoja odgovornost in naloga do stranke da artikel zapakiraš, pripraviš poročilo na podlagi informacije katero prejmeš od stranke ali pa, v kolikor si "strokovnjak", lahko sam predvidiš napako ter jo vpišeš v poročilo in odpošlješ na pooblaščeni servis. V kolikor se ne držiš pravila igre oz. onemogočaš stranki uveljavo garancije, si v prekršku in stranka lahko sproži prijavo zoper tebe oz. podjetja. Ta pravica stranki pripada in to odgovornost prodajalec ob registru podjetja je sprejel.

Uredil - Bumbi
Link to post

Odgovori mi prosim le eno, TI kot kupec lahko posežeš v volan, ga daš dol, pregledaš reči, katere  niso v garancijo, ne strgaš listka, jaz pa ne smem tega preveriti pregledat, svetovat, sem rekel in ne bom še 10x, če sam ne pregledam volana, samo pošljem kjer sem ga kupil, pa da dobim zavrnjeno garancijo, mene bremeni poštnine vsaj 30e, in na koncu naj to pošto računam stranki? kar bo zelo grdo, a sam pa ne smem niti pregledati volana...po vašem mnenju!

 

Dobesedno mi ni všeč da se na tak način prodajjao volani, da lahko sam nekaj posotoriš, kot pa vas berem pa sam ne bi smel niti pregledat reč....za vse info hvala!

 

Druga pesem je g25, g27 ker se sam skor nimaš kaj dotikat, tukaj na th 500 se lahko, daš lahk cel volan dol miljonkrat in jaz ne smem nič jamrat, moram ga dati dalje itd

 

ps: imam pa vso pravico, dobim od stranke volan, katerega bi lahko sama vsaj malo vzdrževala, recimo če dobim drugega novega, vrnem stranki celoten znesek in je reč rešena, stranka naj kupi drugje volan, in ko bo kaj narobe se naj na drugega obrača,  jaz pa naredim še malo bolje,dobim volan, kateri je sedaj celo dražji za 50e do 80e,  dobim novega, ga prodam dobim 50e več, ali celo zamenjam za drug volan konzolo, pokasiram še 100e, in pojnt vsega je, jaz bom vesel, če pa bo stranka me pa skor ne zanima, naj si ga kupi kje drugje, pa celo sedaj po višji ceni.

 

 

Keč je še en, to se zgodi na 50 strank, da je ena stranka pač taka kot taka, ne rečems laba, ampka da pa sam nimam ama nič prav, pa nardimo čist po pravilih, pa smo na koncu vsi zadovljni, jaz ker bom dvakrat zaslužil, stranka enako, edina razlika ej da z denarjem jaz nism mogu nikoli vozit, mogu sem zapravit denar, da sme vozil.

Link to post

adijo pamet, sem se pozanimal, tudi nimam pravice vrniniti denar stranki,(čeprav gre sprva za moj denar, sme jaz kupil izdelek prodal dalje) če hoče stranka volan, popravljen karkoli če ima vso pravico, ne vem kje mi živimo, (čim prej iz slovenije, nima smisla...) ampak ok, drugo pa je, ne prodajaj takih izdelkov in imaš mir, in kar se mene tiče glede takih volanom, jih neham prodajati, bomo pa pa g27 prodajal pa bu....

 

Enaka pesmjr bila Fantec, enaka sedaj TH, na ku*** mi grejo izdelki, ki nekaj lahk narediš sam, naj bo ali vse da ne smeš ali ne vem kaj, bedarija čista.

Link to post

obroč, šraufe vun, 1000x not, vse to je dovoljeno, garancijaska nalepka je spdodaj tista katero sem pokazal, pod  njo je en šrauf, in ko jo uničiš ni garancije, ne pa uničiš garancije, da te šraufe, ali volan gor dol, ma miljonkrat zamenjaš, če dobim volan ki je bil 1000x podrt, in je garancija gor, ga morem uveljavit, mi je logično, gre se za logiko da si vsak sam pregleda volan, to bi bilo dobr naredit, če pa že ne, mora pa jaz , jaz pa nimam pravice niti enga šraufa ven dat, mi je žal da je nimam, stranka jo ima, in se moram s tem ukvarjat, oz mene to bremeni, povem po pravici ne lažem, in nimam kaj naredit oz le to da ne prodajam takih volanov.

Link to post

No kaj pol tukaj ni jasno? Stranka seveda s svojo lastnino lahko dela kar hoče, če bo strgal nalepko gre garancija. Ti pa žal ne smeš, ker nisi uradni oz. pooblaščen servis. Žal, tako je.

Link to post

ma fak no....hočem sm rečt, bom zelo kratek in upam da dosti slovničen!

 

-prodam volan

-stranka lahko th 500 volan, razkoplje, da volan dol, menja vijake, razdre to tukaj: klik

 

oz še dlje, vidite vijake, te vijake da lahko stranka ven, da lahk druge vijake notri, jih zalima, karkoli tukaj dela je to še vse v garanciji, se ne prekine..., ali recimo stranka kupi drug volanski obroč, recimo F1 ga da gor, to je vse v garanciji...

 

-NI pa v garanciji, da razkoplješ volan, daš plastike dol, ohišje, ker je spodaj nalepka, pod njo še en inbus šrauf pomoje, in če bi dala nalepko dol, in razdrla volan, se garancija prekine.

 

 

Pri vsej situaciji, mi je danes vse znano, klical sem 3x na inšpekcijo in jih povprašal, glede vračila denarja itd, najbolj me pa moti le eno, da kot jaz Damjan, prodajalec tega volana, nimam pravice dati volanskega obroča dol, nimam pravice menjati stranki vijake, gre se za 5 do 10min dela, jaz kot prodajalec se ne smem dotikati volana, kar lahko naredim je le eno, da ta volan pošljem tam kjer sem ga kupil, sedaj pa imam težavo le to, da jaz bi lahko recimo tako napako odpravil v 10min, stane me le moj čas, ker pa ne smem moram pa poslati volan ali v SLO, DE, UK kjer jih kupujem, tukaj je pa težava le ena, da dam za poštnino v UK recimo 35e, nazaj dobim brezplačno iz UK-ja, stranki pošljem drug volan ali popravlejn, sem spet ob 15e, na koncu ker ne smem sam urediti reči, pač nisem serviser, me udari zelo po žepu, Le zato ker na volanih imam od 10 do 25e čistega, če bom imel 80e čistega, ne bom prodal niti enega volana.

 

In ja sem na meji kaj delam kaj ne, in volanov takih, kateri so nekako deljeni glede garancije, na da ti firma nekaj dovoli, se pravi, da ga sam lahko pregledaš vzdržuješ, se to meni ne dopade, zakaj se mi ne dopade?

 

-Vsak th 500 volan se počasi razšraufa, govorim za tiste ki vozimo več, zdej pa ene stranka to zastopi, bo to sama uredila, druga vozi dalje, je volan tako razmajan, da si stranka reče, da naj gre pod garancijo, sam pa ne morem nič urediti, oz ne smem!

 

Če pa slučajno nabašem na stranko, kupi th 500, ga ne vzdržuje, lahko stranki v 24 mesecih ne vem menjam volan 3x, 4x, pa si malo preračunajte koliko bi lahko ali še bom zmetal denarja proč, prodal bom 30 volanovn, nabasal na 4 take stranke in si anredim totalni minus za vseh 30 volanov,

 

Vem da vas moja politika ne zanima, povem pa vam resnico, kaj mene bremeni, kaj lahko anredim, kaj ne...in JA vesel sem da so forumi, več glav več ve, in anto se sam odločim ali bom prodajal ali ne.

 

Upam da smo si sedaj na jasnem.

Link to post

No kaj pol tukaj ni jasno? Stranka seveda s svojo lastnino lahko dela kar hoče, če bo strgal nalepko gre garancija. Ti pa žal ne smeš, ker nisi uradni oz. pooblaščen servis. Žal, tako je.

 

Ti lahk menjaš te vijake, lahk vzdržuješ volan ali ne, je tvoja pravica, NE SMEŠ strgati nalepke, SAM JAZ, pa ne smem teh vijakov zategniti, pregledati itd

 

Se razumeva, th 500 je izdelek, kateri je dovoljen do mere poseg, zame pa žal ne....to me boli!

 

al ti še zdej ni jasno kaj govorim?

Link to post

prijatu prvo kušiš vsake 14 dni od th-ja za 15k eur robe, da si njihov diler, pol se lahk meniš da bi bil serviser, žal pa jaz nisem sposoben priznam, lotatit, nism elektronik, sem mehanik, vem kako se kaj uredi, ne pa glede elektronike, če hočeš biti diler od th-ja, rabiš ogromno denarja, posledično ogromno robe, prodal boš v slo za 15k eur robe pa glih v enem letu, tko da.....premal nas je, smo se vse pozanimal, ni nobene računice, zato tudi ni uradnega uvoznika v slo in kot kaže na tak način ga ne bo!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...