Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 2 weeks later...

Mene pa zanima kako je možno da je nov Logitech driving force gt koštal leta 2011 sodeč po postih v tej temi le 90 eur. sedaj je pa okroglih sto evrov oz. na playgame.biz celo 130 eur... V kratkem nameravam kupit nek volan, ker stari logi wingman brez ffb je tak neuporabn + potenciometri ne delujejo več uredo pa furam mogoce par mesecev, prej pa volan stau :D

Link to post
  • 4 weeks later...

Je že koga zaj** CSP? En cajt dela lepo, vmes pa kdaj skačejo vrednosti po svoje. Mam naprimer pritisneno na 50% pa mal skoči vrednost gor pa dol, zlo neugodno za vozit, sploh RWD :D O pedalu za gas govorim.. Sm že šraufal parkrat, pa en cajt dela pol spet začne, res nimam pojma kaj ga matra.

Sm dobu kaj je blo narobe. Kabel od potenciometra sem priklopil na drug konektor(od sklopke), in zdaj dela normalno. Sem probal potem dat sklopko na konektor od gasa, je sklopka začela čudno delat. Tko da zgleda je nek šlo tm v vezju... Sem pa zdej mogu dat sklopko na ta četrti konektor(še dobro da obstaja :) ), ki pa je malo manj natančen - 256 stopenj, ampak ni panike ker itak sklopke skoraj da ne uporabljam.

Link to post
  • 4 months later...

Sem in na začetku je delalo, po nekaj časa pa spet začelo srat. To je bilo parkrat. Zdaj pa spucam in našpricam in je po par dnevih spet isto. Saj bo Zokid poštimal, nič ne dvomim v njega (enkrat ko si bom vzel čas ga poklicat) :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...