Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 3 weeks later...

Je že koga zaj** CSP? En cajt dela lepo, vmes pa kdaj skačejo vrednosti po svoje. Mam naprimer pritisneno na 50% pa mal skoči vrednost gor pa dol, zlo neugodno za vozit, sploh RWD :D O pedalu za gas govorim.. Sm že šraufal parkrat, pa en cajt dela pol spet začne, res nimam pojma kaj ga matra.

Link to post

Pa sm dobu krivca! Ni bil prah, woofer sm mel čist zraven stopalk, in zgleda je motilo senzor?? Na mizi skos use delalo, med vožnjo pa kakor kdaj. Zdej sm mel pedala na tleh, prtisnu gas do konca in ko sm s pritisnjenim pedalom približu CSP k wooferju je padalo tm do ene 80%. Morm še sprobat za sigurno, ma vse kaže da je to - to. V navodilih nič ne piše o wooferju [iz][opa]

Link to post

Je že koga zaj** CSP? En cajt dela lepo, vmes pa kdaj skačejo vrednosti po svoje. Mam naprimer pritisneno na 50% pa mal skoči vrednost gor pa dol, zlo neugodno za vozit, sploh RWD :D O pedalu za gas govorim.. Sm že šraufal parkrat, pa en cajt dela pol spet začne, res nimam pojma kaj ga matra.

Meni je to delalo na tastarih driverjih, na 1.44 se ni več pojavilo.

Link to post
  • 1 month later...

Pozdravljeni,

namen imam kupiti nov volan (nekje med 80-100€). Kaj se priporoča? Kakšen namig? Do sedaj sem imel sicer Logitech Formula force ex, torej nič posebnega, ampak za svoj denar mi je dobro služil...

Kako so kaj tile Thrustmaster Ferrari Italia? Cca. 85€, vizualno zgleda zanimiv... mogoče ve, kako se kaj da peljati z njim? Oz katerega še priporočate!?!

Hvala za pomoč!

Link to post

hey a kdo mogoče ve kje bi dubu nov volan driving force GT?? Kolkr sem bral tuki vas jih ma velik pa ste zelo zadovolni. Tam nekje za do 120 eur..

lp Urban

Evo danes je poštar prnesu reklamo od Harvey Normana in vidim da majo prav ta volan za 99,99€ ;)

Ceneje novega ne boš dobil.

Ena stran nazaj...DFGT je za ceno 100% najboljša izbira.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...