Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

alo no, na slo R objavim, če hočeš sodelovati klikneš in gre reč na fbju, na sloR ne moreš sodelovati, vsi pogoji k klikneš so anvedeni, in če nimaš ti Fbja žal jaz ne morem nič pomagat, jaz ga imam enako le od firme, svojega privat ne, ker mi je fb le za delo, in ja če je nagradna narjena na fbju se tam odvija, jaz an sloR dam objavo in povabim še vas če hočete sodelovati, ali ne, nobenega ne silim, si pa resno od vseh lahk enostavno rečem cca od 25,000 folka ki ponavadi sodeloje, le ti tisti ki me vpraša zaaj to zakaj ne ono, pa sem že 3x razložil da poteka na fbju, sodelujejo lahk pa vsi.....včasih se mi zdi že odvče oz sploh če dam zastonj nekaj ponudim, prosim....vse skup res odveč, ne boš dobil niti pohvae, niti nič....boš pa dobil en kup zanimivih ?, katere so res po večini vsem jasne, te ne žalim, ampka nekja me pikaš, za kar sem 100% da veš, če pa ne, pa minimalno poklikaj in ti bo vse jasno, dobro nameren moj post!

Link to post
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No pa je šel danes Momo v franže  in to po 16 letih :) se mi je zlomil v notranjosti (plastični distančnik).  Sem ga začasno zlimal s sekundnim, ampak pomoje ne bo dolgo. Kva naj si nabavim? Sem čisto ven iz te scene, vem približno kaj se prodaja. Bi Fanatec, ampak je drago kot hudič, Nebi dajal jurja ali več za volan+pedala. Logitecha pa tudi nebi, ker se mi za te čase zdi cheap, in v istem rangu kot moj pra stari Momo. Thurstmaster mi tudi nekako ne diši, mi deluje kot korejski avto. Zato pa sprašujem tukaj za kakšen nasvet in idejo. 

--

Glede Fanateca, na voljo sta 2 osnovi CSL Elite 320€)  in Club Sport (550€). Kaj se splača od tega? In je res taka razlika, kot kaže cena?

Za pedala pa itak ni drugega kot V3 (aja, pomoje se ne splača kupit CSL Elite za malce več kot 100€ manj, kaj menite)? So videti toliko bolje, da so pomoje vredne teh 100€ več.

--

Še to, ima kdo mogoče Thrustmaster TS-PC Racer-ja? Ta me je kar skoz interesiral, samo kar vidim ima ta firma bolj tko-tko pedala. Vsa so videti cheap varjanta. Mogoče se motim.

 

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...