Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Sej te q, bom dobil plastike po 10, 15e, quck pa kopije kitajca 10 do 15e, nekje 30e komplet za vse th volane, pa pač en obroč, kopije omp sparca se celo dobi kul volane po 60e, original pa tm od 120 do 240e hude volanske obroče, sm sm mal primerjal kopijo in mojga oem omp, pa sicer material kopije je ok, le ta alkatara semiš al kaj vraga je, je na oem dost bolje narejeno, limano, pošito, pri kopijah se kr vidi , da se ne da glih kitajcem za par gramov riža sploh dati neko pozornost do volana, bolj tko čip čirip je narjeno, vseeno je pa cena 3x manjša, in če mal poceni nabaviš vse, pride vse skup cca 80 do 100e drug volan in q in vse.

Link to post

Zihr tkole pride nekje oktobra, ker pride GT SPORT IN VR očala, in enako nov ps4 4.5 ali samo dodatek za VR očala, pač le zaradi 4K resolucije.. in zna biti to čista kombinacija....

Če bom dobival volane iz autralije, znam imeti proti EU cenam vsaj 50e nižjo ceno, močno upam da res!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...