Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

O tem medeninastem optičnem dekoderju sem že veliko bral , ko mi je prvič počil originalni plastični .Vendar je še bil moj G27 takrat v garanciji pa so mi ga menjali .

Zanima me če ima kdo od vas izkušnje z medeninastim ? Pravijo da je volan bolj natančen ? Čeprav ne vem zakaj bi bil dokler originalni deluje kot mora .

Cena je meni vsaj nerazumno visoka .

Link to post
  • 2 months later...
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

kje bi dobil tale okrogel del za g25 .Zlomila se je plastika na katero sta pritrjena shifterja na desni strani in zdej ful vibrira .Iz prve v osmo prestavo v 0.5 sekunde lol .Sej sem dal neko gumo notr sam to ni to .

DSC01750.JPG

Link to post

V Merkur po vlakna in smolo. Je malo pacanja, samo tam sigurno ne bo več počilo. Pa prej boš zrihtal, kot da iščeš okoli točno ta del.

Pred 14 urami , Robert_S je napisal:

kje bi dobil tale okrogel del za g25 .Zlomila se je plastika na katero sta pritrjena shifterja na desni strani in zdej ful vibrira .Iz prve v osmo prestavo v 0.5 sekunde lol .Sej sem dal neko gumo notr sam to ni to .

DSC01750.JPG

 

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

cca 600 flik...., če ja, bo top volan za to ceno, s tem da bodo imeli kr težave tisti ki delajo volane gole v rangu 700 do 900 flik, če bo servo soliden in vse kot pravijo++stoplake OK, bo tole best buy....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...