Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

  • 2 weeks later...

Danes je na sporedu še zadnja dirka WTCC prvenstva. Dirkače bo pričakal ulični Macau, ki ne dopušča napak. Dve dirki dolgi 9 krogov bosta dali novega WTCC prvaka. Ali bo to Vedran Kralj ali Janko Glavač? Pred dirko ima Kralj sicer minimalno prednost, vendar proga bolj ustreza dirkalnikom Seat. Dirka ob 21. uri.

wtcc20083.jpg

MAA.gif Macau

Ime: Circuito da Guia

Lokacija: Macau, Macau

Dolžina kroga: 6.115km (2 x 9 krogov)

Dirka: 15.4.2012; 21:00

Link to post

Ker je to zadnja dirka (odloča o prvaku) in hkrati še težja od ostalih (dolga & mestna): po pameti!

Na štartih pazite na prvi oster ovinek po daljši štartni ravnini, predvsem pri zaviranju v prvem krogu dirke!!!

  • Upvote 1
Link to post

A dajmo pobi

Več nas bo bol bo fajn.

Zanima me nekaj, glede ovinka Melco Hairpin, če se prav spomnim je tu prehitevanje prepovedano.

Ali sem narobe zapomnu? Torej od ravnince iz maria bend do izhoda Melco je bilo prehitavanje prepovedano...kako vozimo mi danes? maxl?

good luck & pazte T2&T3 1 in 2 krog ;)

Link to post

Enkrat je bil predlog, da se v tistem ovinku nebi prehitevalo...samo je ostalo samo pri predlogu.

Ni pa se potrebno tam štuliti za vsako ceno!...oziroma tam ni zaželjeno prehitevanje (ker ob nesreči dirkalnik zasede celo progo - zelo ozko).

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...