Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Q Spet 2 mesto.

R1 sem vedel da bom izgubil proti benfam na štartu in pridobil do 1 ovinka eno mesto po nekaj krogih še prehitel Kurenta za Kralja je pa bila steza preozka isto kot lani ko nisem mogel mimo Glavača. Tako da p2

R2 nekaj lepih borb ko je zavrtelo Trošta in susp je šel tako da lovil Glavača do konca ampak spet preozka proga za kakšen manever. Na koncu p3

škoda da nas je tako malo in motivacija rahlo pada.

Link to post

Q: U redu krog, P5

R1: Do sredine dirke sem bil še prizanesljiv do Volvota, bil tudi na P5, potem se je proga naenkrat zožala,

in Volvo je ostal brez odbijača. No na koncu vseeno P1 med privatniki.

R2: štartam 2., in hitro izgubim pozicije do Pp3, potem pa nekaj časa za Jermanom, lepe borbe na preozki

cesti. Sandi, upam da nisi kaj polomil susp. takrat ob kontaktu? No na koncu Pp2.

Tudi jaz si močno želim da bi nas do konca prvenstva na vsaki dirki bilo vsaj toliko privatnikov kot tu!

Link to post

Da ne pozabim...

Q: Uspel odpeljat dober krog - P3

R1: Štartal dobro in pridobil eno mesto. Nekaj krogov vozil na P2, nekje na sredini proge pa sem naredu napako, priletel v zid in izgubil eno mesto. To sem po nekaj krogih ponovil sam, da sem Še poŠkodoval podvozje in spet -1 mesto. Pol sem pa videl, da so prvi trije prehitri in se zadovoljil z P4.

R2: Štartal odlično in pridobil nekaj mest. Na srečo sva se z TroŠtom oddlaljila od ostalih na par sekund, da sem ga lahko v miru napadel. Prehitel sem ga po zunanji strani v prvi levi ovinek. Krog ali dva mi je Še sledil, nato pa sem mu malo uŠel. Upal sem, da bo uspel nekaj krogov zadrževati ostale, kar se je tut zgodilo in prednost, ki sem jo pridelal, sem obdržal do cilja - P1 [champ]

Men je noro dobra ta proga. Že lani mi je uspelo tako prehiteti takrat vodilnega in zmagati...in to z LADO! Komi čakam Macau. [wub]

  • Upvote 2
Link to post

[champ] [champ] [champ] [champ] [champ]

Peta sezona WTCC virtualnega prvenstva na SloRacing.

Končen razpored po osmem dnevu, Valencia - Španija

Točkovanje vozniki - tovarniŠki:

post-60-0-08960900-1330810794_thumb.png

Točkovanje vozniki - privatniki:

post-60-0-89550200-1330810797_thumb.png

Točkovanje moŠtev:

post-60-0-17913100-1330810800_thumb.png

Obtežitev voznikov:

post-60-0-76567800-1330810800_thumb.png

Link to post

[champ] [champ] [champ] [champ] [champ]

Peta sezona WTCC virtualnega prvenstva na SloRacing.

Končen razpored po devetem dnevu, Pau - Francija

Točkovanje vozniki - tovarniški:

post-60-0-71235400-1330810854_thumb.png

Točkovanje vozniki - privatniki:

post-60-0-65704500-1330810857_thumb.png

Točkovanje moštev:

post-60-0-86658800-1330810859_thumb.png

Obtežitev voznikov:

post-60-0-25220700-1330810861_thumb.png

Link to post

Danes je bil spoznavni večer s progo. Lepo sva se imela, pokazala mi je dva obraza, en je lep in hiter, drug pa zloben in počasen [opa] No po kakšnih 30 krogih, sva se ujela in odplesala lep valček, ki se je končal pri 1.37.819. Za prvič sem zadovoljen, pa jo pridem še prosit za ples [dance]

  • Upvote 3
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...