Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

Votal smo za NEXT. Sem dal tudi jaz DA, ampak sem se potem spomnil, kaj pa če je šel kdo scat, ko je videl še 5min do konca... ampak na srečo se pol čaka še 2 min do dirke tko da se je izšlo za večino...

Link to post
  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Q: Kar soliden krog za mene glede na to da sem naredil malo število krogov v Valencii in 7. mesto.

R1: Previden štart in potem dokaj mirno pripeljal do 8. mesta. Pa mislim da še je blo par zanimivih ampak fer dvobojov z Alešom Kurentom.

R2: štart iz P1 in se kar 3,4 kroge obdržim (na moje presenečenje) na P3 potem po mali napakici padem na 7. mesto in tam vozim nekaj časa, potem še me prehiti spet A. Kurent in v miru odpeljem do konca.

Soliden vikend. [ok]

Link to post

Zelo malo treninga, je bilo bol zabavno po belem driftat :)

Q: P5, ker sem imel malo preveč bencina in pa napake v T1, S2 in S3. hitreje bi šlo z optimalnim krogom nekje do P3.

R1: dober štart, prehitel sem šostra, ugnal Slaparja in napadal Trošta v prvih krogih. Mimo nisem zmogel, po napaki pri prehitevanju Trošta, je šoster izkoristil priliko in smuknil mimo, kasneje pa je prehitel še Trošta. Po slabšem izhodu iz ovinka sem se Troštu že dobra približal a je zapiral prepozno in sva se zapletla. Tu je mimo šel še Slapar, katerga sem uspel dohajati, a se zaradi napak nisem dovolj približal in končal na P5.

R2: še boljši štart, Kralja ni bilo za ustaviti, prehitel pa sem Dakskoblerja, v T2 vstopil dobro, a me je Slapar izrinil in sem pristal na P5. Dobro sledenje Slaparju prvih nekaj krogov, zadaj se je bližal tudi Glavač izza Kurenta, manjša napaka slednjega in dobro zapiranje iz moje strani sta preprečila replay Trošt-Apat iz R1, mimo je smuknil le Glavač, kateremu pa sem lahko sledil. Kasneje sem ga prehitel in ga dobro držal zadaj nekaj krogov. Prehiteli smo še Klemenčiča. Dolgo sem dobro zadrževal za sabo Glavač in šostra, ko je v zadnjem krogu slednji naredil napako in me izbil v pesek, prehitel me je Glavač, šoster pa me je kavalirsko počakal, tako da sem končal vseeno na solidnem P5.

Soliden vikend,

več kot P4 nisem pričakoval vseeno pa bi bilo več previdnosti v celotnem prvem krogu na mestu...

Izpuščam Pau, in se vidimo na Japonskem

Link to post

Q: Napaka u T1 izbugi blizi 0,5,solidno 3 mjesto na startu

Race 1: Dobar start izbijem ispred Glavaca i pola dirke dobre borbe,sve sto dobijem u zavojima uzgubim na pravcu - TDI leti na pravcu :( ,onda u borbi sa Glavacem za poziciju mala napaka i Glavac to isloristi i obidje me,odma iza nas je bio Soster koji nam jako brzo priblizavao,Glavac malo odmaknu a meni gume vec pocinju da izdaju a Soster dise za vratom i napaka u Sector 3 (brzi S) i zavrtel se,na kraju P3.

Race 2: Odlican start i u T1 sam drugi i posle dva zavoja obidjem Trosta i do kraja dirke sigurno na poz 1.

Odlican vikend za mene,mnogo vise nego sto sam ocekivao,Valencia mi nikad nije odgovarala.

Cestitke Janku a narocito Trostu koji je bio vise nego odlican,fantasticna voznja svih 13 laps u borbi sa Slaparom,ako nastavi sa ovako dobrim voznjama imamo sansu za timsku titulu [ok] [ok]

  • Upvote 2
Link to post

zokid, žal mi je, da se je to zgodilo ampak jaz se sploh ne počutim krivega za to. V pravilih piše, da so Q 10 min. in ne 15. Če je blo drugače nastavljeno ni moja krivda. Po 10. min, ko smo že VSI odpeljali sem SAMO VPRAšAL, če moramo res še 5 min. čakat. Organizator bi lahko to vprašanje sami ignoriral, ampak ga ni in. Jaz pa tut nisem vedu, da boš v tistih 5 min. še na tvojo skoču...jaz si ponavadi mal več časa vzamem. [jezik12]

Tist sadjevc pa kar na miru pusti...smo bli zadnič zmenjeni, da ga gremo pol "probat", pa sem vam je kar naenkrat tok domov mudilo... [krniki]

Nena zdaj krivde na naju meči, povabila naju je tvoja ne ti [krniki]

hjaaa eni smo pač zajčki in nam je 5 min dovolj [owje]

  • Upvote 1
Link to post

Jast sem se počutil izrinjenega ali vsaj dobro naslonjenega.

Prijavljal pa ne bom več, saj je postalo to početje jalovo.

Vršim ga tudi tako in toliko časa da pridem mimo :) in to tudi pokažem.

aha, videa sploh ne vidim, ker sem v službi ;)

predvidevam da sem glavni akter ;)

Link to post

Problem je da je strah vsakega ki te vidi za sabo. Skoraj ziher jih bo fasal. Jaz sem zadnjič samo molil da dobim toliko razdalje da me na vsakem zaviranju ne bi butal.

Link to post

Problem obeh dirk je bila obraba gum, 130kg se pozna. Nekih 6krogov sem imel čase kot Daks, nato pa gume že fuč.

Obe dirke med privat drugi za se borit z Daksom pa bo treba mal več treninga.

Pogrešam večjo udeležbo privatnikov, a je taka kriza z sponzorji. [owje]

.

Link to post

Q 4 mesto

R1 Štart lep 1 ovinek veliko prahu in padem na 6 mesto potem se lepo prebijam naprej do Glavača ampak mimo ni Šlo tako da p2.

R2 Zelo dobre borbe zadnji krog se zapletem z Apatom in končno 6 mesto.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...