Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Jutri bo dirka na zelo zanimivi progi in dejmo vsaj v prvih krogih mal pazit, ker se mi zdi da je več naletov kot lani ki nas je blo še mal več na štartu.

še posebno moramo pazit privatniki ker smo zelo obteženi.

A pride kdo kaj na server, jaz bi prišu.

LP

  • Upvote 1
Link to post

Češki Brno je gostitelj četrtega eventa letošnje WTCC sezone. Na dolgem dirkališču bosta potekali dve dirki po 10 krogov, s pričetkom ob 21. uri. Trenutno najboljše kaže aktualnemu prvaku Glavaču ter Kralju, katera loči vsega 7 točk. Tudi ostali v Brno ne bodo prišli dirkati za drobtinice, temveč prihajajo z enim samim namenom; zmagati!

4.jpg

CZE.gif Brno

Ime: Automotodromo Brno

Lokacija: Brno, Czech Republic

Dolžina kroga: 5.403km (2 x 10 krogov)

Dirka: 20.11.2011; 21:00

Link to post

Q: uspel mi je zelo uredu krog, brez nekih napak, tako da sem bil kar presenečen da še vedno ni bilo dovolj za P1 med privatniki, P2

R1: že pred dirko sem vedel da se kaj dosti prehitevalo tu ne bo, zato se mi je kar posmejalo ko sem na štartu (za spremembo) pridobil par mest in prišel na Pp1. Obdržal do konca in Pp1 ter.. P10?

R2: štart spet dobro uspel, vendar po moji napaki v prvem krogu Sandi skoči mimo. Do konca dirke vozim okoli sekunde za njim, mimo pa ni telo it.. nisem pa hotel nek tvegat, da se nebi Volvoti med sabo izločil :)

Pp2.

Na obeh dirkah mi je že v predzadnjem krogu težilo, da mam gume na koncu.. teli kg so prou pi****

Uspešen vikend, upam na čimveč podobnih rezultatov [champ]

Link to post

Q: glede da je bilo malo treninga P16

R1: soliden štart nekaj prebijanja prišel na P14 tam pazil pred seboj kamerada , vmes še prileti malo Verdan pogledat kako je kaj zadaj in to je to na koncu P14

R2: Slabi start, me zacne pedalka ga gas jebat in tam nekje v 3 ovinku zaradi tega nabijem Zupana(sorry Zupan ampak nisem mogel nic naredit), pričakujem primerno kazen! Koncno ugotovim zagaj gas na pedalki in gremo naprej z zadnjega mesta. Vsakič ko spustim gas morem z nogo potegnit pedalko da jo vrnem v začetni položaj, vendar kljub temu prilezem na p14

Slab vikend in mislim da so šle pedalke v maloro :twisted:

Link to post

Q: Dober krog, vedel sem da ni perfekten. Ko sem videl tiste tisočinke Glavača in Slaparja, mi je bilo kar žal. P3

R1: Dober štart, malo kg je pomagalo, da sem prišel v T1 prvi, tam sem ostal do konca dirke. Zadeva je bila dosti lažja, ker sta Glavač in Kralj imela dotik. Prva zmaga v WTCC [champ][it]:shock:

R2: Soliden štart, vožnja v gužvi. Edino kar lahko rečem je, da BadBoyz skoraj na vsaki dirki upravičita svoje ime. škoda... Na koncu P5 s polomljenim vzmetenjem, kjer sem celo dihal stopničkam za vrat.

Link to post

Presenečen nad časom v Q..

R1:zajebem štart, nato pa prikruzam do P4 med privatniki kjer ostanem

R2:spet isti štart in skoraj fašem Zorkota :D no potem nekaj bojev kjer imajo vsi komolce prehitevanje pa tut na ravni NFS oz. slabše(bi mogl za kake 3 mesce it v iRacing furat da se bote naučil normalno prehitevat ne pa da je treba vedno zrinat), skratka potem se komaj izmažem nesreči z Vajthauzerjem ki prileti mimo mene..gume pa itak polom, zadnje kroge vozil blizu 40%...

Ni omembe vredn vikend.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

  • Upvote 5
Link to post

Q:Solidno, 5P

R1:Odličen štart,peljem se na 4 mestu(se mi zdi).Potem je glavaca zaneslo vn in jih je zraven pospravil še nekaj tako da sem lahko z lahkoto prišel na 2P.

Potem se mi že spet približajo in seveda naredim napako in v pesek.Zaklučil na 8P

R2:štart iz P1,ko se prižgejo luči prestavim v 1.prestavo (izklučena sklopka) avto je crknil,srečo sem imel da se je prižgal do štarta.

Peljem se na P2 potem me prehiti Apat in z tem k je on prehitel Trosta sm sou se js mimo.Na koncu dobre borbe.

Končam na stopničkah [champ]

Odličen vikend zame.

Čestitke Erženu

Link to post

Q: Kljub nekaj napakam pridem na prvo mesto?! Sem kar mal pogledal. [owje]

R1: Začne se s padcem na četrto mesto, samo se nisem sekiral, ker itak nisem pričakoval borbe za prva mesta. Potem pa sem videl da komot držim Kralja in Glavača in sem si rekel pa pejmo. A že v drugem krogu sta sse Glavač in Kralj zapletla, Glavača je odbilo vame in posledica je bila predrta guma in še marsikaj drugega. Po dveh neuspelih pitstopih (takoj ko sem prišel notri je rekel GO GO?) sem odnehal in odstopil.

R2: štartam seveda zadnji, po prvem krugu sem bil že deveti. Potem pa nekaj borb, ki se niso dobro končale. V četrtrm krogu sem v boju zapel Mirkota, nekaj kasneje pa še Kurenta. Proti koncu mi je dihal za vrat Eržen, ki se ga nisem mogel otresti. Mel sem hitrost, mi je pa zmanjkalo gum, tako da me je lepo prehitel. Res lepa in konstantna vožnja Eržena v teh par zadnjih krogih [ok]

Kar se pa tiče Mirkota in Kurenta, seveda ni bilo nalašč, sem pa opazil da vozim čisto druge linije kot večina ostalih in mogoče zato pride do takih kontaktov. Pa to ni opravičilo, ampak samo pravim :)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...