Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

Jst bom tut še malo počakal. DK1 sem skoraj že naročil pa sem vesel, da ga nisem glede na odzive vseh userjev. Tako da bom tudi tuki počakal, da bo kdo nabavu pa naredu kakšen review, pol bomo pa vidl. Consumer verzija najbrž še eno leto ne bo zuni ...

Link to post
  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

Jaz tudi ne upam naročit, ker DK1 je bil bolj tako tako, zaslon in vse je sedaj boljše a bom raje počakal na kakšen test in če še bo DK2 potem ja, drugače pa potem ob uradnem izidu. 

Se vsaj ne bom rabil več borit za TV ob večerih :D

Link to post

Jst bom tut še malo počakal. DK1 sem skoraj že naročil pa sem vesel, da ga nisem glede na odzive vseh userjev. Tako da bom tudi tuki počakal, da bo kdo nabavu pa naredu kakšen review, pol bomo pa vidl. Consumer verzija najbrž še eno leto ne bo zuni ...

 

Upam,da pri ženskah nimaš tega sistema :D Hec ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...