Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

Živjo uporabniki virtualnih naprav...

Kot študent sem končno napraskal in našparal za neko spodobno mašino, ki bo podpirala tudi VR...

Sedaj pa preden se kasneje spet odpravim v trgovine, je kak uporabnik pripravljen zadevo posodit, za ene par dni, da vidim če bo to sploh laufalo (pa tut, če mi bo sploh všeč)

Če komu kje stoji, al pa ne bo pogrešal par dni, se zelo priporočam. Hvala! Lahko je tut DK2, samo da vidim princip.

Uredil - chicharito
Link to post
  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

Pred 13 urami , chicharito je napisal:

Živjo uporabniki virtualnih naprav...

Kot študent sem končno napraskal in našparal za neko spodobno mašino, ki bo podpirala tudi VR...

Sedaj pa preden se kasneje spet odpravim v trgovine, je kak uporabnik pripravljen zadevo posodit, za ene par dni, da vidim če bo to sploh laufalo (pa tut, če mi bo sploh všeč)

Če komu kje stoji, al pa ne bo pogrešal par dni, se zelo priporočam. Hvala! Lahko je tut DK2, samo da vidim princip.

Pozdravljen,

dvomim, da ti bo kdo kar tako posodil Oculusa na test (razen kak tesen prijatelj).Po moje boš prej prišel do testa, če se boš zapeljal do koga in ga na licu mesta probal.  In če imaš namen kupit, pol raje probaj kar CV1. Za kakršnekoli dodatne informacije, verjamem, da  ti bodo ostali uporabniki z veseljem svetovali.

Uživaj

Link to post

Sony VR jaz rentam  itd, če bo kdo rabil info@playgame.si 

Na hitro razberem, da ni veliko denarja, moje mennje je, anjcenje ps4 200e, vr 200e, za 400e se dobi dobr vr, res pa da boš igral na konzoli, to je moje mnenje za najcenejše izdelke...

 

igraš pa lahk sm gt sport

 

Link to post

Razumljivo, da ni kar tako posodit nekemu neznancu.. je bilo bolj iz obupa, ampak poskusit pa vseeno ni greh.

Sej, če slovenske trgovine nebi ble tolk za cajtom in bi imele kakšen Oculus ali Vive nekje na displayu in za demo-at, ne bi toliko jamral. Bi samo skočil poizkusit.

 

 

Link to post
  • 1 month later...

In kaj lahko kupiš za teh 15$ pri njih... naj ugibam, nič.. Torej, dali so ti mamac da kupiš še kaj in pri cenah ki jih imajo ni to niti 5% popusta :D

Če bi bili take face bi ti na kreditno nakazal teh 15$.

 

Link to post

Kaj sploh veš kako sistem deluje na njihovi platformi? Podobno kot na Steamu lahko tudi na Oculus strani kupiš igre.Nekatere so tudi za 15$ ;)  

Imajo dnevne ponudbe super iger, ki so znižane na 15$ ali pa še manj:

https://www.oculus.com/experiences/rift/

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Khm... no pa dejmo...

Brez da bi moralo karkoli crknit sem v 8 letih dobil cca 40$ samo zato ker sem član iRacinga ...
Sem zato ker sem včasih vozil v sezoni tudi po dve serije se je v 8 letih nabralo še nekaj čez 200$ credita...
beat this :P:D

 

By the way.. berem forume, ni crknilo prvič , so vam pa prvič kaj za to dal :D

 

Link to post

Ne, tako kot oculus da kredite... sam da jih je več,velik več.. pa sam zato k uporabljam ... kolk pa da Oculus če imaš samo plastiko na glavi tolk in tolk ur ? :D 

Se pravi iRacing > Oculus :P

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...