Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

10% je šel funt dol. 

3 tedne nazaj:
700 GBP x 1,31 = 917€

Danes:
700 GBP x 1,17 = 819€

V ZDA je OR 599 USD + davek + 30$ shipping (570€). Če ga hočeš spravit v SLO moraš potem dodat še poštnino do SLO + carino + naš DDV... Ker ne najdem carinske stopnje za uvoz zabavne elektronike, bom računal samo DDV in cca. 30€ poštnine. Torej 542€ (599USD) + 22% DDV + 30$ poštnine v US + 30€ poštnine do SLO = 718€. Prištej še carino oz. carinski postopek pa si verjetno nekje tam tam, kot je cena sedaj v UK.

Link to post

Ravnokar testiral CV1,.... moram reči, da je občutek odličen. Edino "hibo", katero sem opazil je ta, da resolucija ni še optimalna. Lep pregled okoli svoje osi, občutek, da sediš prav v avtu je fenomenalen. Naredi pa čuden efekt v možganih,...po pol ure igranje, ko snameš zadevo z glave, kot da si malo raztresen. Še posebej, ko probaš kak rollercoaster sceno, ti kar v želodcu da vedet, da so možgani mal zmedeni :) 

Drugače pa je to sigurno prihodnost :)

Link to post
Pred 4 urami , silicijeva dolina je napisal:

Si poskusil kombinacijo VR+motion simulator ali samo VR? 

Zaenkrat samo VR. Pride pa tudi kombinacija na vrsto. :) VR sem probal pri prijatelju. Vendar njegovo velikodušno srce, mi bo odstopilo VR za teden dni, ko bo on na dopustu. Tako bom imel možnost probat v tandemu :)  Po moje bo super, že sam VR je res užitek. V kombinaciji z sim motion , pa bo dalo še pikico na i.... predvidevam :)

Poročam

Link to post

Uhhh ta teden bo pa peklenski.

Danes pride vr updejt za dirt,v četrtek pa še red pak za assetto:shock:..to bo žgalo(še bolj).........

Še dobro,da napovedujejo slabo vreme,ker met več kot eno uro to "čelado"na glavi zdaj poleti ni glih več tako zaaaakon:P

Uredil - baty
Link to post
Pred 12 urami , baty je napisal:

Uhhh ta teden bo pa peklenski.

Danes pride vr updejt za dirt,v četrtek pa še red pak za assetto:shock:..to bo žgalo(še bolj).........

Še dobro,da napovedujejo slabo vreme,ker met več kot eno uro to "čelado"na glavi zdaj poleti ni glih več tako zaaaakon:P

 

Pred 12 urami , silicijeva dolina je napisal:

Hahaha se počutim kot RL voznik v teh temperaturah :D 

Vi ki imate Oculusa, kaj se da na kakršenkoli način štimat oddaljenost volana  od trupa FOV in višino, gor-dol, kot pri monitorju? V AC greš v desni kot in si pač nastviš... v Iracingu pa tega ne najem. Je kak trik?

Link to post
  • 11 months later...

Če koga mika Rift, je trenutno v .de v akciji za 450 eur., skupaj s touch kontrolerji, ki se lahko prodajo dalje za kakšnih 80-100 eur., tako da zadeva na koncu pride res ugodno. 

https://www.caseking.de/oculus-rift-virtual-reality-headset-oculus-touch-motion-controller-vrbu-003.html?sPartner=185&utm_source=geizhals&utm_medium=cpc&utm_campaign=geizhals&campaign=psm/geizhals

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...