Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

Mislim,da je pri pCARS zelo obremenjujoče ljudstvo ob progi ;) To se da izklopiti že v Steam-u. Desni klik na pCARS--->Properties---> Set Launc options---> -skipcrowds

Vse ostalo pa imam jaz na max,če se ne motim.Seveda pa lahko komot zmanjšaš kvaliteto (oz. kvantiteto) trave,dreves in ti bo ziher delovalo tekoče. Meni delujeta z to konfiguracijo,ki je napisana v podpisu pCARS in Dirt Rally tekoče. Koliko pa je FPS-a pa ne vem,ker nisem testiral. 

P.S: Tisto kar je brezpredmetno za OR je itak že privzeto izklopljeno,ker pač določenih detajlov DK2 ne podpira.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Evo upanje za 1440p ostaja.

Samsung VR uporablja recimo Galaxy S6, ki ima 1440 x 2560 AMOLED panel.

Zdaj ce odbijemo vse stroske pri telefonu razen panela, je cisto mozno, da se bo ta panel uporabljal v CV1.

Cena takega panela v made in china je okol 150$, kar pa pride komot v 699$ budget od CV1

Link to post
  • 3 weeks later...

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni

Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.:shock::shock::shock:.

Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.Čez kakšne dobre dve  leti(upam),ko bo display 4k,bo oh in sploh to imet.

Zaenkrat sem uspel poganjati time machine vr in dirt rally.REESSSS SUPER DOGODIVŠČINA

Sm se smejal od navdušenja kot en norc:oops:

Edino me "motita" žaganost črt in pa črnina okoli pixlov,slednji se kr  pošteno vidijo, ko so svetli prizori,

žaganost črt,predusem sence pri dirt rally sem uspel malo popravit, ko sm dal sence na zelo nizko.

 

Sm spet navdušen,kot takrat,ko sem kot otrok sedel v outrun simulatorju.Ma to,kar se zdaj dogaja z vr je ................................:shock::shock::shock::shock::shock:

 

Link to post

Samo par demotov(zastonj)so pa vrhunsko optimizirani za vr tud kar se tiče grafike.Par demotov ni sploh opazit aliasinga oz teh žaganih robov.

 

Res nov svet-nova dimezija hehe  glede igranja[dance]:shock:

Ker z besedami ne znam ,bom pa tako pokazal navdušenje

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::D

 

Link to post

:) Po moje ni čas za kupovat VR. Stvar še ni definirana, veliko proizvajalcev šele najavlja produkte in precej nedorečeno je kam bo zadeva zavila. Jaz bom vsekakor malo počakal. Tudi resolucije so še nizke. Najmanj 6K+ horizontalne resolucije bi rabil za nekaj dostojnega, če ne več.

Link to post

To je res - ampak tudi FFB volani so bili 5-10 let nazaj še precej nedorečena stvar. Pa smo jih kar kupovali :) Pa jih primerjaj zdej z enim DirectDrive volanom ...

Odvisno je sam kok si zahteven. Pa pomoje se tudi na mal slabšo resolucijo hitro navadiš in se da dost hitro peljat.

Link to post
On 7. 3. 2016 at 11:57, MarkoP je napisal:

:) Po moje ni čas za kupovat VR. Stvar še ni definirana, veliko proizvajalcev šele najavlja produkte in precej nedorečeno je kam bo zadeva zavila. Jaz bom vsekakor malo počakal. Tudi resolucije so še nizke. Najmanj 6K+ horizontalne resolucije bi rabil za nekaj dostojnega, če ne več.

6K resolucija?? Z čim pa bi ti to poganjal? Že ful HD je problematika,kaj še le 4K. Sicer pa ni toliko pomembno koliko "K" je v igri ampak gostota pike,ki je trenutno najbolj problematična zadeva v OR.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...