Skoči na vsebino

GHD


play

Recommended Posts

  • Odgovori 175
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dirka je mimo, fajn je bilo kot vedno. Kljub temu, da so vsi govorili, da je oprijem slab, me je le-ta v prvih zavojih presenetil. Na srečo grem prvič z veliko rezervo, ker tale asfalt je res obupen.

Evo, spet smo bli v akciji   Onboard:   

Ja tud jst sem bil na GHD Gorjanci, sicer v malo drugačni vlogi kot ponavadi na dirkah Onboard predvozila Renault Clio RS200 CUP (jaz vozil) Glej v HD

U boksih sm 2 dni čepel da bo haubo odpru, PA JE NI, se boji da ga skopiramo kej...hec, žal je res ni, zakaj, nimam pojma, mogoče si je nov filtr nabavu...hehe

 

Letos je pridno mel zaprto haubo non stop,,,,,

Link to post
Pred 21 urami , skopusnik je napisal:

Kaj če havbo odpirat, če vse dela tako kot treba ;)

Z nas firbce za k20a, pa kr nč od tega...o si jaz tole zapomnim......naslednjič mu skalo zvalim iz hriba vs nakurjen, pa bo brez haube....hec, PREK SREČNO IN NA POLNO NAD 9K+ so itak nebesa!

Link to post
  • 2 months later...
8 hours ago, Ale said:

Če kdo ne ve, pa bi ga zanimalo, se ta vikend dogaja v Ilirski Bistrici.  "Samo" 213 prijavljenih voznikov... :shock:

 -  GHD Ilirska Bistrica 2018

noro ja. Planiramo it gledat. Pa očitno paviljonček zraven glede na vremensko napoved :D kje je pa najboljše za gledat ?

Link to post

Meni osebno je najboljš spodaj, kmalu po štartu. Tam leti na polno, pa par hitrih ovinkov in ena šikana...Malo po prvi šikani (cca 400 m) bom tut delal kot sodnik. Pridi kej mimo, da kkšno rečemo..

Uredil - Ale
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...