Skoči na vsebino

Karting


play

Recommended Posts

Se je meni zdelo, da imamo enga dobrga na forumu , lepo Sandi. Poročej še ko boš v Krškem, sicer kaj čmo mi , nam je KK glih najbližje, pa veseli le da imamo vsaj nekaj asvalta.

Je pa Josolo kot zgleda res hitra pista, par teh odprtih ovinkov je čist brutalnih, pa ravnica, gre tole na polno.

Dej Sandi ko boš mel čas mal več napiši, ker kart pa voziš,pa agregat,gume kako hitr grejo, mal o vzdrževanju, vem da ti je to hitrej in osebno povedat, kot pisat, pa se realno dobi nekaj od 3-4k eur da je dost dobr za hoby.Cene novih so res lepe.Aja pa je kaj na tem, da so ene šasije boljše od drugih?Al mal hvalijo tisti svoje katere prodajajo.Kz10 je še novejši agregat? Pa koliko se res realni konji gibljejo, tudi nikol nism slišal 100% podatka, vsak je mal po svoje povedal ali pa nočjo glih povedat...Hvala Sandi, oprost da te matram.

Od 3.50 dalje akcija

Link to post
  • Odgovori 262
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vozil ja,....

Play, reč temu tipu, da nej kdaj namesto cvička kkšen kozarec mleka popije. Sej veš...kalcij, pa to...

Posted Images

  • 4 weeks later...

Jst sm bil....lahko jih primerjam samo s prejšnimi. Zadeve so hitrejše in imajo več navora. Motil me je volan, ki je kar visoko, na začetku sem se počutil, ko da vozim harleya ampak se potem navadiš. Proga je trenutno nastavljena original s tem, da je desni ovinek, ko prideš z mosta, rahlo drugačen (bolj zabaven). Moj cajt je bil 43 pa še nek, je pa res, da bi lahko bil hitrejši.

Link to post

No včeraj smo bli v Logatcu, gokarti so hitrejši, tut bolj se drži, čeprav se je še vedno treba igrat z zadnjim delom :)

Progo so baje spremenili in je bil prvi vikend nove postavitve, časi pa prvih 10min 40.00, na dirki pa 38.9. So pa

nekateri drugi vozili tudi nizkih 38. Najbolš je pa to, da so gokarti novi in so dejansko izenačeni, ne tko kot prej, ko

je tisti z najhitrejšim bil najbolš, tut če ni znal vozit, tko da je res zabavno v večih vozit [it]

Link to post

Včeraj preizkusil gokarde (po naklučju skupaj z stoparjem :)) Gokardi so boljši, čeprav so še zmer leni za popizdit, tko da je še vedno veliko odvisno od kilaže.. Mislim da je vsakih 10kg več vsaj 1s zaostanka..

Časi v 10min 39.2.. Najboljši suhec je mel pa 38ko.. Dočim težko kategorniki okoli 42, 43s..

Link to post

Mi smo bli v soboto :) Karti so malo boljši, predvsem bolj udobni. Na novi progi sem imel na q nizkih 39, na dirki 38.5, najboljši pa 37.xx

Pa še en onboard (ni moj)

[media=]

Link to post
  • 1 month later...

V nedeljo sem biu na dirki v Logatcu, kjer nas je blo 37 (4 serije kvalifikacij). Karti so res doljši kot lani, proga je brez lanske šikane, oziroma je bolj odprta (na polno). Časi so bli od 36.8 (poba meu pomoje 45kg :) ) pa do 42 (tut punce in 100kg plus so vozli).

Moj PB 38.2 iz kvalifikacij, smo bli pa prvi na progi. Uglaven 20€ (15min quali, 15 krogov dirka), vredna investicija. :twisted:[it][dance]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...