Skoči na vsebino

Karting


play

Recommended Posts

  • Odgovori 262
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vozil ja,....

Play, reč temu tipu, da nej kdaj namesto cvička kkšen kozarec mleka popije. Sej veš...kalcij, pa to...

Posted Images

Še mal telemetrije, vem edino da sta TM K9C ali B serija res vrhunska agregata, sicer C serija je bolj poznana, ima tudi do 48 konjev.Okvirji pa baje so najboljši od TonyKarta.

Tony/K9C

Link to post

Recimo da sem se vozil 20x. Pa recimo da greš v enem dnevu ene 6-8x na progo po cca. 8-10 krogov. Zdej pa računaj :)

20 x 7 x 9 = cca. 1200 krogov. :) Sepravi da zdrži komplet 500-600 krogov. :)

Pobiralo jih je pa približno isto prednje - zadnje.

Glede šasij...mislm da je težko rečt katere so najboljše. Je čist odvisno kaj komu ustreza - tako kot pri MotoGP in F1. In dvomim da bi Tony Kart kej posebej izstopal :)

ps: zgornje podatke vzemte mal z rezervo, mogoče sem za kakih 10-15% pretiraval. Na pamet sem govoru, kaj jst vem kaj je blo 2 let nazaj :D

Link to post

No glede šasije se pa motiš. Ker drugače bi potem vsi na Evropskem ali Svetovnem peljali Tonyevo šasijo.

Če si top voznik kot uni bi se pomojem peljal z vsako šasijo enako dobro, drugače pa so vse šasije pribložno iste razen barva je druga.

Govorim iz izkušenj in ker sem tudi nekaj let nazaj tudi veliko spremljal karting.

Link to post

Če bodo Kp odprli je lepa mala pistica, ja skor ni druge kot Raceland,Ptuj je pa tudi že kr zmatrana pista, je pa bilo enkrat oz. je Domen ne vem ali za 250e imel šolo 125cc shifterja, sicer ni malo 250e, a vseen vsaj probaš kako ta reč res gre.

A čem ga en dan vprašat, pa da se zmenmo za cel dan treninga 3je komadi, koliko bi vzel za shiftreja, pa delimo denar, je kdo za?

Link to post

No da napišem še jaz kaj.Prvo dirko za državno smo imel 24.3.12 v Jezolu.

Vozil sem kategorijo 125 sifter Master.Bilo nas je 11 prišel 4.

Jezolo je ena boljših prog v Evropi. Na njej so se pilili od Sene,Kubice in ostalih ki so iz karta prišli v formulo.

Je zelo zahtevna in ne dopušča napak.Krško je hobi proga.

Tu se vrti veliko denarja in biti top pomeni vsako leto nova tehnika.Novi kart in motor je 10.000,00 govorim 125sifter.

Kje so treningi servis gume,transferji.

Ko grem na trening sporočim pa se lahko pridružite.

Link to post

Za državno se šteje samo slovence.Se pa točkuje tudi sportstil pokal kjer lahko vozijo tudi tujci.

Tudi v kartingu je recesija naredila svoje.Od več kot 100 voznikov v letu2007 nas je zdaj nekje 50.

Koledar je na AMZS sport.

Dirke organizirajo tudi v tujini zato da vozijo tudi tujci a je tudi tam kriza.

Tako da 24.4 je uprašljiva 2 dirka v Jesolu.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...