Skoči na vsebino

Sezona 1 [2012]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 275
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj. Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu S

Še enkrat čestitam vsem in organizatorjem za njihov trud Upam da bo se prihodnjih rallyev. Vmes pa se bi loh organiziralo kasn sprint, ki se nebi navezoval na prvenstvo. Sporočam pa vam tudi, da je

Sem taprav ja Ne gre za ljudi, gre za to da ni novih stvari...ups ja podpis sem pa mal zafrknu. Pa hvala za dobrodošlico ne

Mene ne bo na zadnjo dirko, nažalost... Imel sem namreč tekmo in sem komaj zdajle prišel domov (proti Rudar Velenju) . Nimam niti volje furat (zaradi utrujenosti) , pa tudi tekmo Lige Prvakov si želim ogledat...

Tako da LEPO SE MEJTE na zadnji Rally preizkušnji !! ;)

Link to post

[champ] ..Kako sem vesel nad zmago [Jel2] !!! Čestitke vsem za super dirko. in seveda ne smemo pozabiti tudi na organizatorje..hvala!

upam da čimprej naslednji rally z več različnimi klasami [ok]

Link to post

Čestitam Alešu!!!, res super tale Rally.... Hvala Maxlu da nam je zrihtal tole prvenstvo!! Res noro ! [ok] Sem mal razocaran nad mojimi formulaši :D so neki neresni hahah sm jih pa saj scat pelu :D haaha , no razen Matej on je razred zase :D , Maxl naredi še kakšno prvenstvo Rally kar takoj :D kakšni jugo al pa wrc 4.0 :D kar koli k tole je res super

pa se Enkrat HVALA!

Link to post

Čestitke Alešu, vse HP-je pokazal do kje se da it s časom!

Čestitke tudi vsem ostalim!

Včeraj P2, kljub temu da mi je avto 4x crknu, za P1 pa tut s PB nebi blo. Skupno P2, kar je super,

mi je pa škoda da ni blo bolj napeto na vseh rally-ih, tko kot je blo v Žabljah :D

Upam da bomo imeli še kaj rally-a, glede izbire avtov mi je pa point samo v tem da smo čim bolj izenačeni.

Aja, pa včeraj mi je tist Hud plugin za telemetrijo kar utripat začel, cel disko, sem samo čakal da mi ven vrže,

ker se mi je to zgodilo popoldne. K sreči je zdržalo do konca.

Link to post

Rally Idrija

Slabo, v prvi vožnji v prvem ovinku v kanal, druga vožnja v prvem ovinku na streho, tretjo pa spet spin....zelo slab rally.

Čestitke Alešu - ponovno :)

Sezona

Tretje mesto je največ, kar se je dalo doseči...konkurenca je proti koncu rasla in ponovitev tega mesta bo naslednjič bolj težka.

Čestitke Alešu - ponovno :)

Za nagrade (za prvaka, največ zmag in največ zmag na brzincih) se zmeniva preko ZS.

Naslednje prvestvo

Bomo videli kako bo v prihodnje, zaenkrat malce pavze...potem se bomo pa odločali kako naprej (rally-iji, kateri dirkalniki,...).

Link to post

Glede na to, da je pred nami le še zadnji rally v tej sezoni, je že mogoče kaj v planu za "novo sezono" v bližnji prihodnosti? :D

Bomo videli kako bo v prihodnje, zaenkrat malce pavze...potem se bomo pa odločali kako naprej (rally-iji, kateri dirkalniki,...).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...