Skoči na vsebino

Sezona 1 [2012]


mAxL

Recommended Posts

Jutri bodo na sporedu testiranja oz. takoimenovani "shakedown" vozil pred 2. rally-em za SloRacing prvenstvo. Vabljeni vsi ljubitelji tega športa, da si že pred uradnim dogajanjem ogledate vozila v akciji! Napoveduje se prihod Pola WRC trenutno drugouvrščenega v prvenstvu Fabijana, ostali udeleženci pa zaenkrat ostajajo skrivnost.

:P

  • Upvote 1
Link to post
  • Odgovori 275
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj. Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu S

Še enkrat čestitam vsem in organizatorjem za njihov trud Upam da bo se prihodnjih rallyev. Vmes pa se bi loh organiziralo kasn sprint, ki se nebi navezoval na prvenstvo. Sporočam pa vam tudi, da je

Sem taprav ja Ne gre za ljudi, gre za to da ni novih stvari...ups ja podpis sem pa mal zafrknu. Pa hvala za dobrodošlico ne

Ma sej je velik tega. Ne sicer nevidne ovire, ampak ko so ograje, enkrat je ograja enkrat ni. Nikol nevem če me bo čes odneslo.

Drugače pa mislim da je mal brezveze damege 0%. Proga je taka, da če ni poškodb se da nekaj ovinkov hitreje odpeljati z zaletavanjem, kar pa ni glih vožnja.

Mi lahko sam en razloži kako bo to potekalo? Kaj to bomo imeli kot na rallijih, da bomo eden za drugim z določenim zaostankom peljali, ali vsi na enkrat pa bomo duhci?

Pa koliko krogov bo na ROCu?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...