Skoči na vsebino

Sezona 1 [2012]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 275
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj. Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu S

Še enkrat čestitam vsem in organizatorjem za njihov trud Upam da bo se prihodnjih rallyev. Vmes pa se bi loh organiziralo kasn sprint, ki se nebi navezoval na prvenstvo. Sporočam pa vam tudi, da je

Sem taprav ja Ne gre za ljudi, gre za to da ni novih stvari...ups ja podpis sem pa mal zafrknu. Pa hvala za dobrodošlico ne

Hehe...zelo radi se kopate v Sorici :)

Zadovoljen, 3 solidne vožnje....tolk da smo še Muniha zadržal za sabo :)

škoda Aleš, sicer pa z takim tempom boš hitro na vrhu :)

Link to post

Fajn je blo učerej! Prvo vožnjo so se mi roke zatresle, naprej je blo pa super. Zaradi T2-ja [jezik12] prišel

do prve zmage :) Sem pa verjetno bil malo v prednosti, ker poznam "progo" že tko al tko. Vse skup sem

odpeljel ene 10 - 15x skos, drugače bi blo treba za tak čas verjetno dost več treninga..

In proga je res zakon narjena, akcija cel čas :)

Link to post

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj.

Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu Stožice, ki so ga organizatorji priredili za vožnjo z dirkalniki. O spektaklu v Stožicah priča tudi podatek, da so bile karte za ogled superspeciala razprodane v pičlih dveh urah.

Po odpeljanem SS pa se dirkači selijo v zasavje, kjer jih nato čaka še ena hitrostna preizkušnja, ki jo bodo morali prevoziti trikrat.

rfactor-2012-03-19-20-12.jpg

slovenia.png Rally Saturnus (21.3.)

Nastavitve

Servis: 20:30 - 21:00

HP 1: 21:00 - 21:08

Servis: 21:08 - 21:13

HP 2: 21:13 - 21:21

Servis: 21:21 - 21:26

HP 3: 21:26 - 21:34

Servis: 21:34 - 21:39

HP 4: 21:39 - 21:47

Server: SloRally

IP: 93.103.79.177

Geslo: sloracing

Damage: 0%

Pomoči: izkloljene; razen sklopke

Pomembno

- prepovedano pisati v času kvalifikacij, kdor napiše eno besedo leti iz serverja!

- ostali dirkači v času kvalifikacij niso vidni

- trening je namenjen pregledu časov, ki bodo objavljeni po vožnjah tukaj...takrat se lahko chata v igri

- pravo ime in priimek; ne Jerman Sandi, ne JERMAN Sandi, ne Sandi JERMAN...temveč Sandi Jerman

- časi se beležijo iz kvalifkacij, da ne bo kdo čakal na dirko, ker je ne bo

- kdor zamudi prvo vožnjo na naslednji ne bo imel beleženih časov

- štart je lahko leteči (ker če ne bi v nasprotnem primeru morali gledati, kdo je štartal iz mesta in kdo z zaletom...kar bi pomenilo samo dodatno delo)

- v času kvalifikacij lahko samo 1X zapeljete na progo. Da ne bo kdo šel obirat maline, nato pa še enkrat v bokse in ponovil vožnjo...NE! Zato si tudi prej nastavite VSE nastavitve (volani, tipke, zvok, grafika,...), da ne bo kdo potem rekel, da ni imel vklopljenega FF ali kaj podobnega...kdor bo imel več krogov, kot bi jih moralo biti...bo DQ in zbrisan iz rezultatov

- nobenega laga, nobenih ovir drugih dirkačev...nobenih izgovorov :)

- iti iz boksov ko je zelena ali ko začne odštevati čas na kvalifikacijah, v nasprotnem primeru vas igra diskvalificira in posledično vam ne beleži časa tiste vožnje

- ne pritiskati ESC ko si enkrat že na progi

- časov ne šteje, če prej zamudite kako vožnjo...oziroma ste bili DQ - pravile igre

- na server se lahko povežete samo v času treningov, v času voženj pa je server zaklenjen in se nanj ne morete povezati

Potrebno

1. igra rFactor

2. dodatek

3. proga ROC 2008

4. proga Klausenpass

  • Upvote 3
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...