Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

elektronika in brushless motor sta ista kot v CSW v2.5...razlika je da je plastik, kot je bilo ze receno in da ima drugacen prenos iz motorja. CSW V2.5 ima dva jermena, ta ima en jermen gnan na zobnik in s tem tudi drugacen navor oz. moc. Naj bi bil pa bojda zaradi tega celo malo hitrejsi a manj natancen v centru. Razlika oz. obcutek pa verjamem da je med njima, konec koncev je pri meni razlika ze med profili, ki jih imam na volanu za rallly in pisto...pa x2 cena se mora tud nekje poznat :)

Seveda govorimo o CSL elite PS4 verziji ker CSL elite prva ima inernals od CSW V2, kjer je se vedno krtacni motor kot v CSW V1.

 

Zdej ce sem jaz narobe postekal, pol nisem edini :P

 

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

CSL elite P1 malo rabljen za 100€ je OK nakup? So kaksne sibke tocke tega volana in kaj preverit? TNX

https://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheels/csl-elite-steering-wheel-p1.html

Verjetno ze veste je tudi nov driver 328 in FW 630 pri Fanatecu. Zaenkrat spremembe, razen da se DRI malo drugace obnasa kot prej ne opazim, res pa sprobano samo v DR2, kjer ni kaj dosti za obcutit :D

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Vzel sem obroc P1 elite. Hmm mesani obcutki. Kot prvo me je glede na trenutni obroc zmotilo to, da je konkretno tanjsi. Ja alkantarca se lepo drzi samo na pravem mestu mi manjka za mojo sapo mal "mesa"...lahko samo da sem se navadil na trenutnega, ki je na 3 in 9 malo bolj debel na notranji strani in je za ovinkarjenje dost bolj prijazen, ker tocno zacutim kje je volan poravnan. Druga stvar, ki me je zmotila je lokacija knofa, kjer mapiram rocno, saj je ne morem pocilat, ko sem v skrajni poziciji z volanom :S To je seveda resljivo z namensko rocno...a pocasi.

Plus je pa vsekakor teza, ker volan je res lahek ker to sem rabil, pa shifter padi so tudi lepo odzivni. Primerjam s HUB-om in tam se moje saltanje slisi na Svedsko :D

Se bom moral verjetno se navaditi, bi se pa na tem obrocu moral FFB in odzivnost, cutiti se malo bolje saj je vsaj pol kile lazji od trenutnega.

 

 

img20190315171704.jpg

 

img20190315171607.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...