Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

Če koga zanima tukaj sta dva topic-a glede ISI modelov (RF2 in AMS) in Fanatec CSL Elite volana. Kot zgleda zadnji firmware popravi auto DOR a se volan ne ustavi ko doseže max. stopinje avta (bump stop). Tresenje se pa odpravi s filtriranjem (smoothening) v igri ali DMP (Damper) na volanu samem kot tudi FEI (Force Effect Intensity) funkcijo na volanu a seveda s tem izgubimo določen feedback :D

https://forum.reizastudios.com/threads/auto-rotation-on-fanatec-wheels.2165/page-3#post-35121

https://forum.studio-397.com/index.php?threads/the-fanatec-csl-elite-thread-please-hear-us.59695/page-2#post-960985

Link to post
  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Glede AC: sem namestil 1.16 verzijo in razen da sem moral sam vnesti profil (levo,desno, throttle-inverted, brake-inverted) deluje vse OK tudi auto DOR in sem kar zadovoljen z FFB-jem. Ko potestiram vse do konca pošljem pa še kakšne nastavitve meni ugajajo.

Uredil - freextr
napačno napisal verzijo
Link to post
Pred 5 urami , freextr je napisal:

SPRING 0 in DAMPER 0 ni. Ali je 10 ali OFF? Daj ti kar rf2 pa AC ingame pa wheel nastavitve pastaj, če lahko?

 

Uredil - mancSLO
Link to post
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kul. Poigravam se namrec z idejo, da bi mojega ze dvakrat hotfixanega CSW 1,5 zamenjal s tem. Ko je v sesnu ful mrzlo, kot zdej (ceprav sem kamincek zakuru) de motor pri kalibraciji oglasa zelo nezdravo. Po ene 10-ih minutah pa je ok. Zvok, kot bi krtacke drgnile ob rotor.

 

Ti si zadovoljen?

Link to post

Hja, če imaš namen menjat naredi to sedaj. Mislim, da so za black friday daleč najboljše ponudbe pri Fanatecu, najdeš sicer še kakšno akcijo kasneje,a je bistveno manj ugodna. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...