Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Ne, ne gre tako. V bistvu je igra na srečo. Vsaka ponudba zviša prejšnjo za 1€  0.2€. Proda se, ko se doseže time limit ali pa min. popust oz. ceno, ki jo je določil Fanatec. Imaš pa samo 1 možnost.

Štos je v tem, da si zadnji, ki odda bid. Pa itak jim stran ob 18h neha delat :)

Uredil - markop
Link to post
  • 1 month later...

Danes smi je Fanatec poslal kupon za nakup loadcell zavronega pedala za -50%. Itak sem ga izkoristil, ker mi je to še manjkalo. Sicer v mailu piše, da gre za mojo posebno ponudbo...vendar lahko še vseeno kdo poskusi, če kupon deluje tudi pri ostalih.

 

Kupon: CSLEP10

https://mailchi.mp/fanatec/exclusive-offer-for-real-simracers-save-up-to-50-now-w488f27cfe?e=829d782d35

 

Ponudba velja do 11.2.2018

Uredil - s1m0n
Link to post

Tudi jaz imam trenutno default nastavitve. Moram si edino podstavek za pedala naredit, ker mi trenutni kot ne odgovarja. Pa vidim, da bo potrebno voziti v cevljih, ker imas tako vec moci v nogah pri zaviranju.  Potem pa samo vaja in uzivancija. 

Link to post
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...