Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Torej ko si sam na dirkališču je GPU 100% ko pa z Ai pa 42%? Pa OS je na novo nameščen?

Ja zanimivo os je pol leta star brez navlake vse ostalo deluje brez problema kot vidIš tudi practise mode AC ... 

Link to post

Kdo pravi,da ni navlake? Antivirusni program,ki ga imaš nameščenega? Poglej,meni to vse skupaj malce smrdi. Da ni navlake na PC-ju mi potrdi samo AV,ki sem ga kupil in ima po možnosti že vgrajen požarni zid. Noro se mi zdi,da samo tebi in peščici ljudi AC dela probleme,vsem ostalim pa deluje normalno. Če nimaš porihtano z varnostjo operacijskega sistema tako kot se spodobi potem smo tukaj zaključili,ker takšnih mojstrov,ki nimajo AV,ker oni že vedo,kdaj je sistem okužen in ga ne potrebujejo imam poln kufer,potem pa jokajo kako jim ena zadeva ne deluje,... 

Link to post

-Kaj maš za en CPU?

-Kolko stopinj je CPU med igranjem?

-Če greš umes ko si v AC z AIji "ctrl alt del - Task Manager" in poglej kolko CPU usage uporablja acs.exe (pod processes). Desno klikni na ta acs.exe in klikni set Affinity, so v uporabi vsi procesorji? Morajo bit.

-Poglej še za druge procese v Task Managerju če kaj uporabljjo...

-Pauzaj (BRIŠI) Panda Antivirus.

-Poglej kaj vse ostalo še laufaš tam spodaj....

 

 

Ko vse to preveriš pa grmo lah naprej... 

Link to post

-Kaj maš za en CPU?   -   intel core i7 3.50ghz

-Kolko stopinj je CPU med igranjem? -  hladen čisto

-Če greš umes ko si v AC z AIji "ctrl alt del - Task Manager" in poglej kolko CPU usage uporablja acs.exe (pod processes). Desno klikni na ta acs.exe in klikni set Affinity, so v uporabi vsi procesorji? Morajo bit.  - vse uporabla preveril ... ker če grem practise mode dela vse na fula samo v al pa mp noče delat gpu in zgleda cpu tudi ne ne vem kako to

-Poglej še za druge procese v Task Managerju če kaj uporabljjo...

-Pauzaj (BRIŠI) Panda Antivirus. (vse sem že probal ...

-Poglej kaj vse ostalo še laufaš tam spodaj.... kot kaže nič posebnega ...

 

 

Ko vse to preveriš pa grmo lah naprej... 

 

Hvala za napotke sem tudi na ac forum napisal pa sem probal zvok izklopit tam je rekel da mi kao procesor možn da zaustavlja samo ne razumem če mi pa u practise nabije do 230 fps pa use dela...

Dost mam tega u soboto bom naložil win 7 samo zaradi te assette -.- 

Link to post

Zloadaj CORE TEMP, lahko da se pregreva proc, ko je obremenjen. To pa pri practce NI, ker nima skoraj nič dela, v nasprotju z Race. Če se pregreje, se upočasni in ne more pošiljat naprej graficni tolk hitro podatkov in zato ta ne rabi delovati s 100% (kot kaže tvoja slika). Bottleneck effect zaradi CPUja (ki je drugače dovolj zmogljiv, ampak ga ovira ali upošnjevanje zaradi pregrevanja, ali pa zaradi še kakšnih za CPU pozresnih programčkov v ozadju) je torej pr tep zelo možna razlaga. Poglej kot sem rekel še Affinity na procesu ACS. (da imaš vse CPUje kljukane) 

 

Če to ne obrodi ničesar, pa na novo nalagaj. 

Link to post

Jaz v življenju nisem imel AV-ja namontiranega na igralniški pc, pa dela bp, AV samo zmešnjavo oz omejuje določene procese na pc-ju. Pa ne mi zdaj pametovat o virusih itd........

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...