Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Samo malo,pa saj to ni slaba novica. Pa kaj je z vami. Ekipa se trudi in to je za njih velik dosežek,da so dobili na svojo stran še enega velikana avtomobilske srenje. Dobiti licenco za avte in vso pripadajočo papirologijo,ki je potrebna ni mala stvar. So pač malo napihnili zadevo z tem čakanjem na INFO ampak v končni fazi nas drugo leto čaka zelo dober DLC in vsi vemo,da se lahko druge simulacije skrijejo. Lepo,da dobimo GT3 dirkalnik,ki bo lepo zapolnil praznino in dopolnil serijo. Pa tudi šlajfa bo zelo dobrodošla,ker bo sigurno narejena do potankosti kot so to že dokazali z odličnimi progami po katerih se že podimo in Kunos nas do sedaj še ni razočaral. 

Link to post

Res ne vem zakaj tako razočaranje, če je vedno isto. Napihovanje kjer je očitno da bo neka nova licenca

 

Ja res mene zanima za njihove licence, jaz jim lahko zato samo plačam. To bil lahko naredili tudi brez vsakršne besede, kret..., prav Taljani.

Link to post

AC se zelo lepo razvija, edino fundamentalno kar jim še manjka, so še kakšne opcije v multuplayerju, fundamentalne funkcije za endurance dirke, kot so vremenske razmere, 24 urni cikel in še kaj. Na teh področjih še delajo malo in so zmagali na celi črti.

Link to post

A vi kaj berete??? Info za DLC bomo dobili naslednji teden, pa tudi licenca za Lambota ni slaba. Nevem kaj čakate... Dobimo 9 Lamborginijev (prekleto dobra zasedba, mogoče manjka cestna verzija huracana, namesto dveh dirkalnih, ampak sem to mogoče samo jst :) ), Stefano objavlja kako napreduje AI, pa tudi nov penalty system je v delu (po željah skupnosti). Če ste zaradi tega razočarani...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...