Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

Moje trenutno mnenje in seveda težava. :(

 

 

Danes sem prvič preizkusil AC. Takoj me pozitivno preseneti ubijalska grafika in čisti meniji. Torej, izpolnim profil, nastavim controlse (žal na tipke), shranim setup in želim preizkusit zadevo. Izberem avto (Fiat 500 Abarth) in drift progo, da preizkusim zavijanje in odzivnost. Se spravim peljat in grafika na progi je še boljša, kot v meniju. OK, obrnem volan, dam gas in oboje se zgodi z dvo-sekundnim zamikom, nakar me vrže iz igre in javi opozorilo: "acs.exe ne deluje več." Mislim, da se je pojavilo tudi opozorilo, da je požarni zid blokiral nekatere funkcije tega programa. :(

 

Sedaj mi ni jasno, kaj lahko storim da bo zadeva delovala. Je mogoče kriva integrirana grafična kartica? (namreč še nimam svojega kompa) Najlepša hvala vsem za nasvete!  [ok]

 

lp,

Nik

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Pozdravljeni vsi skupaj,

 

bom kar tukaj vprašal - rfactor 2 ali Asetto Corsa??? Končno sem nabavil novi komp in tako lahko končno naredim preskok iz rfactor 1 na nekaj novejšega. Kaj se priporoča, glede na to, da sem ljubitelj predvsem f1!?!

 

Odzivi na forumih so različni, kako je vaše mnenje?

Link to post

Pozdravljeni vsi skupaj,

 

bom kar tukaj vprašal - rfactor 2 ali Asetto Corsa??? Končno sem nabavil novi komp in tako lahko končno naredim preskok iz rfactor 1 na nekaj novejšega. Kaj se priporoča, glede na to, da sem ljubitelj predvsem f1!?!

 

Odzivi na forumih so različni, kako je vaše mnenje?

 

Simple, če mene vprašaš je to definitivno Assetto Corsa in pika

Če druge...

Link to post

Če bi rad igral tut na Slo-R, potem nabavi AC, ker večini tu rF2 ne diši.. Osebno pa mi je bolš rF2.

 

Še najbolš pa če pred nakupom oboje dodobra preizkusiš pa se odločiš sam.

Link to post

Meni je Assetto Corsa na prvem mestu.


Nimam prenosnika, imam PC. Sicer imam DirectX 11 (preverjeno z dxdiag), ampak je GPU žal integriran. :(

Sicer pa še nisem popolnoma vrgel puške v koruzo, se še iščejo možnosti. Hvala vseeno! [ok]

 

lp,

Nik!

Naredi vse na minimum,morda pa ti bo delovalo. Kar pa se tiče požarnega zidu,pa moraš narediti,da dovoli igri spreminjanje računalnika.

Link to post

Danes sem se z AC ukvarjal vsaj eno uro. 2x sem naredil Verify Cache, nato pa se še poigral z nastavitvami. V veliko pomoč mi je bil Borinjo, ni takšne dobričine pod soncem, kot je on. [ok]

Sedaj se že da vozit, imam 40FPS, grafiko pa delno minimum/medium. ;) Sem pa nato igral še eno uro RBR oz. bolj menjal avtomobile. :D

lp,

Nik!

Link to post

Se vidi, da so vsi na dopstu Slo racing čisto mrtev  [smoke] uglavnem pogrešam kakšno fun dirko iz ac , ampak to ne zadno uro ampak da bi bil rezerviran kaksne 2 dni prej, seveda me boste vsi napadli zakaj jaz ne hostam potem ... žal nimam tako močne povezave [buzara]  no res je ta se bo scena oživela ko bo konec poletja ampak vseno pasala bi kakšna fun dirka v ac pa da je najavljena vsaj 2-3 dni prej hvala za razumevanje  :oops:  

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...