Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

Pred 2 urama , markop je napisal:

Samo to pomeni, da je IR zgubil licenco ?

Na IR forumu kar odmeva tole...

Kje pa piše da imajo eksluzivno ? A je nima rf2 tud ? Sicer pa tud EA ima licenco za F1 serijo , in ? :)

Bomo leta 2019 mrtve štel ko bo release :D

 

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Sej če ne bodo privabili 2000~3000 konstatnih dirkačev vse skupaj ne bo nič. PC2 je šel po isti poti pa ni uspelo. Sej se strinjam, poleg produkta rabiš še (sim)dirkače :) 

Vseeno me pa preseneča, da si je IR to dovolil izpustit iz rok. AC je ziher eksluzivo dobil. V IR pa je bila to ena od paradnih serij po zastopanosti in vseskozi so imeli zelo dobre odnose z Blancpain. Po moje je to kar poslovni spodrsljaj za IR. Namesto, da bi zapirali pozicije si dovolijo take ubežnike. 

Back to AC. Dejmo videt kaj bo prišlo vem. Potihem sem optimističen. V teh letih so se tudi one že kar nekaj naučili in si ne bodo dovolili večjih napak po moje.

Link to post
  • 2 weeks later...

V uradnem Q&A so napisali, da moddanja (vsaj zaenkrat) ne bo.

Will Assetto Corsa Competizione be moddable? And will modders be able to port their work onto AC Competizione?

Assetto Corsa’s structure was designed from the beginning to be moddable. Being developed with UE4, AC Competizione processes data and assets through a completely different structure and file format. Therefore, the game will not be compatible with mod contents created for Assetto Corsa. Also, our team does not have enough experience with UE4 to tackle both the development a brand-new game and the challenges of supporting an open platform in the time frame available for this project.

We are fully aware of the importance of modding and its contribution to the success of Assetto Corsa. It’s a great way for new talents to emerge, for the community to “suggest” new directions and/or simply to make a product richer. It is not a coincidence that some of the best community members are now contributing with us to the evolution of the software.

However, for ACC this element will have to be put in stand-by mode for a series of reasons. 

Celoten članek

Link to post

Iz ta istega bloga sem sklepal, da bo ACC gt3 only:

"On the other side, very few games are dedicated to a specific race series that can be completely simulated in all its detail and, more importantly, can keep gamers focused"

Link to post
  • 4 months later...

Po dolgem času sem včeraj ponovno zagnal AC . (sem imel neko pavzo)

Pridružil sem se na prvi server ki je imel gor ljudi . Monza in 3 DTM legende . Seveda sem zagrabil MB . Na serverju je bil mod oz tisti dodatek  ki beleži $$$ . Za vsak drek si kaznovan . Vsak izlet iz steze, prečkanje pit lane, neupoštevanje modrih zastav , neumikanje ob hitrem krogu ostalih dotiki z ostalimi .... , ampak to je prineslo ogromno discipline na progi .Vse kazni ki jih prislužijo vsi udeleženci gredo v skupni fond ki se na koncu razdeli med voznike ki zaključijo dirko . Startov se je nekaj ponesrečlo ampak če je udeleženih v karambolu cca 10 avtov server samodejno ponovi start .  Pravtako avtomatsko kicka ljudi ki delajo sranje .

No vse skupaj je bila odlična izkušnja in je zagotavljala odlično dirkanje .

Kljub dolgi odsotnosti sem si privozil eno 3 mesto in noro "švical" užival .

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...