Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Človek je napisal ščiš in sranje. Sej razumem da ima vsak svoje mnenje in preference ampak razen št. voznikov in popularnosti ter slabši grafiki si oba špila AMS in RFactor 2 bol zaslužita naziv simulacija kot pa ta fenci  šmensi Assetto Corsa. Pa ne me narobe razumet, vozil bom še zmerjav vse tri simulacije in vsako z svojim razlogom kljub njenim plusom in minusom. Svaka čast drugače za progo, samo obnašanje pa lahko malo popraviš. @57X s svojim komentarje ni mislis tako slabo kot si ti vzel.

Link to post

Ma sploh nisem mislil nič slabega :) Zanima me, ker, kot sem že na Discordu povedal, sem gledal na YT posnetke in se mi zdi T2 v Automobilisti malce preveč dvignjen v apexu. Zelo atraktivno sicer :D Kasneje sem snel še rF2 verzijo in je, v primerjavi z AMS, skoraj flat :( Res nimam placa več na disku, ker mam naložene rFactor, rFactor 2, GT Legends, GTR2 in Automobilisto z miljon prog :D

Mitja legenda hahaha :D Ma teb nebi zameru ene besede. Taki ste, umetniki. No hard feelings ;) Diplomacija je rak rana sodobne družbe. Če bi mel takele iskrene medsebojne odnose, bi blo men dost lažje živet na tem svetu.

Je pa res, da je Mitja verjetno mal slabe volje, ker tako hvalim gospoda Giranthona, njegove proge pa niti probati nočem. Bonča, obljubim, da takoj, ko bodo naši strici iz ozadja v kakšno AC prvenstvo uvrstili avte namesto skirojev, bo prva proga po ponovni instalaciji, Okayama. In to ni hec!!

Je pa tko.. Za razliko od mnogih tu gor, Mitja prepozna kvaliteto[champ]

micho.jpg

Uredil - 57X
Link to post

Mitja, nekajkrat sm šel iz IR v AC, da bi primerjal.

Moje feedback, ki je lahko releventen ali pa ne:

1) Spust proti T4, Attwod Curve je pri IR bolj izrazit in se nato dviga desno v ovinek.

2) Šikana T3, je pi IR rahlo rahlo bolj navzgor in je ožja.

Drugo brez pripomb. Se mi zdi super res. Lepo narejeno. Na objektih si se namatral. Sem šel prav počasi en krog in si malo ogledal.

Link to post
1 hour ago, 57X said:

Ma sploh nisem mislil nič slabega :) Zanima me, ker, kot sem že na Discordu povedal, sem gledal na YT posnetke in se mi zdi T2 v Automobilisti malce preveč dvignjen v apexu. Zelo atraktivno sicer :D Kasneje sem snel še rF2 verzijo in je, v primerjavi z AMS, skoraj flat :( Res nimam placa več na disku, ker mam naložene rFactor, rFactor 2, GT Legends, GTR2 in Automobilisto z miljon prog :D

Mitja legenda hahaha :D Ma teb nebi zameru ene besede. Taki ste, umetniki. No hard feelings ;) Diplomacija je rak rana sodobne družbe. Če bi mel takele iskrene medsebojne odnose, bi blo men dost lažje živet na tem svetu.

Je pa res, da je Mitja verjetno mal slabe volje, ker tako hvalim gospoda Giranthona, njegove proge pa niti probati nočem. Bonča, obljubim, da takoj, ko bodo naši strici iz ozadja v kakšno AC prvenstvo uvrstili avte namesto skirojev, bo prva proga po ponovni instalaciji, Okayama. In to ni hec!!

Je pa tko.. Za razliko od mnogih tu gor, Mitja prepozna kvaliteto[champ]

micho.jpg

No to je pa lepo slišat. Sem res mislu, da bo spet ena zajebancija.

Friends still ;)

Link to post

Dej nehi Bonča, bodi vesel, da bo nekdo neodvisen naredil primerjalni test med enakimi progami. Če so to slabše verzije, boljše zate, ker boš dobil bolljšo referenco. Raje se zmeni z Gašperejm, da primerjalni test, če bo dobro narejen, prevede in objavi tudi na RD. To bi bila dobra reklama zate, ne pa da se kregaš kot da se bojiš kritike.

Link to post

Sem poizkusil obe progi v iRacingu in v Assetto Corsi.

Najprej sem poizkusil v AC, kjer se mi je zdelo, da je nekoliko preveč višinske elevacije gor in dol med drugim in četrtim ovinkom.
Ravno tako se mi je zdelo malce preveč vzpona po petem 180 stopinjskem ovinku. 
Od šestega ovinka naprej se mi je proga že po spominu iz IR zdela super.

No potem sem šel poizkusit še v IR, kjer sem bil še posebej pozoren na višino med 2 in 4 ovinkom in po 5 ovinku.
Še dobro da sem šel ker bi si drugače upal trditi, da tam ni take višinske razlike. :DD
Lahko potrdim, da zadeva štima tako kot mora.

No pa saj kaj bi drugega lahko pričakovali od Bonče. 
Že Red Bull ring je naredil tako odličen, da včasih zamešam uradno progo in "mod" [it].

Link to post

No, evo to me je zanimal. TV kamera laže pri naklonih, zato se mi je zdel, da YT ni prava referenca. rF2 je pa ravno v delu, ki ga opisuješ skoraj flat in posledično čist bedn ovink. V AMS je pa res adrenalinski, boxerji so kr mal poskakoval :)

Link to post

Damn cool stuff. Nevem kaj mi je bolj všeč proga ali Mitjeva proga :D Prvič sem se podil po Okayami in moram rečt da mi je prav všeč layout. Dejanski občutek da si tam in glede na to da je iz "domače pekarne" je še toliko slajše peljat po njej. Edinole ne vem zakaj imam občutno manj framov na tvojih progah Mitja kot pa na orginalnih! 

Link to post
18 hours ago, Mitja Bonča said:

Kaj pa 2. ovinek, se ti zdi v redu? Ker sem ga 2x popravljal. Je zajeban, proti njemu se spušča,  apex gre malce gor, potem pa spet dol. Ampak čisto malo, tako da čutiš malce izgube teže in te lahko odnese zaradi tega.

Jaz mislim da je vredu.
Prilagam video primerjavo med simulacijama. 

AC:



IR:

 

PS:
Vsakič ko prešaltam iz AC na IR se čudim pomakanju detajlov na volanu. :roll:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...