Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

16 hours ago, Mitja Bonča said:

Brez panike, vse boste dobili. Btw, ima kdo kakšno idejo, katero progo bi delal naslednjo? Take ki še ni, oz. je slabo narejena. Pa ne kakšno top progo, ki jo poznamo vsi. Ampak bo treba dobiti licenco, ker hočem s tem tudi kaj zaslužiti. Sedaj sem popušil pri Okayami, so me japonci po domače rečeno, nafu*ali na polno. Niče ne bo z licenco in prav tako ne z progo. Jo ne smem dati v javnost niti for free. Kr-neki. Ampak tak je ta trg, neizprosen,

Mitja, kaj sem prav razumel, da Okayame torej ne dobimo oz. je ne boš naredil do konca ? Ne razumem niti zakaj ne dovolijo objave. So pa neumni. Oklepajo se zastonj reklame, pri čemer nimajo nič stroškov. Kako pa drugi moderji to rešujejo ?

Dosti vprašanj. Malo me firbec matra okoli te scene....

 

Link to post
7 hours ago, skopusnik said:

Ja Mitja če hočeš it pisto pogledat in poslikat javi pa zrihtamo. 

Dej jih ti povprašaj kako bi se to licenciralo. Ker vem, da si bolj blizu njih kot jaz. Bi naredil to? Pač se pozanimaj kako je s to zadevo, da damo to povem ven uradno.

 

7 hours ago, markop said:

Mitja, kaj sem prav razumel, da Okayame torej ne dobimo oz. je ne boš naredil do konca ? Ne razumem niti zakaj ne dovolijo objave. So pa neumni. Oklepajo se zastonj reklame, pri čemer nimajo nič stroškov. Kako pa drugi moderji to rešujejo ?

Dosti vprašanj. Malo me firbec matra okoli te scene....

 

Ne, jo bom dokončal, sem že blizu itak! Mogoče potem ko se prah poleže celo objavil ;)

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Narediš in objaviš anonimno. Me zanima, če imajo res takšne stroške, da te pridejo iskat in tožarit. Verjetno je bolj problem v tem, da so dali licenco kakšnemu iRacingu in še komu drugemu, sedaj se pa oni bunijo, če bo proga na voljo še kje drugje.

Link to post

Mah vsi so že čist prfuknjeni s tem licenciranjem... dober da si kdo še ne spomne da bo treba vreme licencirat :D

Bonča, če bi jaz imel tvoje znanje in voljo bi naredil nekaj kar še ne obstaja v RL pa bi imel ljubi mir :) Mogoče bi samo enkrat na leto mal pogledal kaj se gradi... sej veš... da poberem licenčnino :D

 

 

Link to post
pred 26 minutami, Matjaž Murn je napisal:

:offtopic: A to se poleg alfistov še keri drugi zbirate tam?

Jaz moram samo cviljenje poslušat, ko smo blizu doma.

@Mitja Bonča, lepo, da si nas prišel malo pogledati. Višje smo ti dali polno predlogov...

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...