Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

pred 57 minutami, 57X je napisal:

Z enim avtom ja, kako pa? Zdaj je verjetno že jasno, da Kunos ne bo v popolnosti pokril nobene serije. Skinpack za ferrarijfa, za tekočo F1 sezono, bo verjetno zunaj v trenutku. Pri teh hitrostih.. kdo bo pa gledal obliko spojlerjev, nosu in bokov?? :D

Cajt bi tud že bil, da ugotovimo, če so novodobni F1 dirkači res taki jajčkarji, kot jih pogosto radi označujemo. A so te formulce res take igračke, al nas bo vseskup mal prizemljilo, kot je mene nedavno Automobilista?

En instant summer cup ob poznih sobotnih urah, ko se shladi. Spa, Imola, Monza, Spielberg, Silverstone, Brands Hatch GP, Barcelona. Vse original :)

Za v soboto sem jaz takoj zraven [ok]

Link to post
1 hour ago, skopusnik said:

Organiziraj :) Kar začni pripravljat :)

če pridete dirkat ti, pa Selčan in Arne, se takoj lotim :)  Marjan mi bo pedenu server in une entry liste, al kaj je že, pa reverse start lista.. Murn bo častil server.. js bom pa pive držal vsem ;) 

Link to post
pred 53 minutami, 4matic je napisal:

Lahko razložiš prosim?=D

Vsi govorimo, da so novodobne F1 avtopilot, pa da vozniki nimajo kaj delat ker je tok elektronke pa vsega, napram turbo formulam iz pred 30 let, kadar so vozil tapravi deci.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...