Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Grda napaka na prvem zaviranju, ko sem dajal plac. Na srečo je moj izlet zgrešil vse :)

Vmes še par napak, enkrat proti koncu se je nek Ferrari z rikvercom dajal na idealno linijo s trave [buzara] , ampak odločenost priti do cilja me je celo pripeljala do P7.

Razen ca. 10 krogov čez vikend sem začel vadit med kvalifikacijami, zato sem zadovoljen :)

Server pa upam, da je deloval brezhibno...jaz laga nisem opazil :)

  • Upvote 2
Link to post

Zakon! Meni je bla dirka super, napeta od štarta do konca :shock:

Zelo zadovoljen sem bil s hitrostjo, ker sem videl da dejansko vozim z najhitrejšimi. Me je pa trema zjeb***, kot že

dostkrat do zdaj. Se bo treba navast, glede na to da je to moj cca. ? 10-15 event online, niti ni čudno da me izda pitisk.

Čestitke Kralju! Očitno brez konkurence :)

Q: Postavim krog cca. 1.25.5, pa sem 3., potem ga pa izboljšam za 0,08s in sem prvi! [champ] P1!

R: Speljem super, čeprav me je bilo fajn strah štarta, še zato ker nimam sklopke(čeprav nimam pojma če jo drugi uporabljate).

Obdržim P1(roke se tresejo :) ) in potem, čez par krogov napaka, in častim P1 in P2. Potem vozim naprej, in vidim da sem

hitrejši od Trošta, ga dohitim, prehitim, pa spet napaka in me prehiti:) no potem je bil počasi čas za boxe, Trošt v boxe, jaz še

en krog. Se res potrudim odpeljat čim hitreje, da bi ga v boxih pihnu, pridem v boxe in me zasuče, jao!! :)

Pridem iz boxov, cca 3-4s zadaj, nekaj kogov mi je grozil Janovljak, potem pozdravi crew-memberje na ciljni, tako da nevanosti

iz ozadja ni več, in se podam proti P2. Do konca dirke prehitim Trošta, zaje***, spet za njim, ga pehitim, in zadnji krog mu častim P2 [Joj]

Dirka mi je bla res odlična, napeta! Upam da bom tako konkurenčen tudi naprej, in da nebi bilo takih crashov, kot berem da so bli! [owje]

p.s.: kje bi lahko videl replay? (rešu)

edit: Trošt, zakon borbe ja :)

Link to post

Sem kar malo presenecen glede svojega dosezka na koncu, saj sem odpeljal vsega 30 krogov tako da sem zadovoljen ,lahko bi bil celo 6 ce nebi naredil prevec napak ,bo bolje naslednjic.PS.zakaj se ne da replaya pogledat [ok]

Link to post

Q: Odpeljal kar v redu krog, več hitrejših kot sem mislil, bravo, predvsem Kuniču in Dakskoblerju za pole. P5 za gospodom Vodičarjem.

R: štartam v redu, takoj me Vodičar hoče spravit z dirke, neuspešno :D (mwahaha). Potem previdno skozi prvi ovinek, spredaj pazimo, za mano Janovljak, potem pa počez Kunič v Variante Alti, za las se mu izognem po zunanji strani na travi, ostali nimajo te sreče. Potem dirkam v redu, ampak ne prehitro, da se ne zavrtim. Odlični boji z Daksom, ki je imel fantastično nastavljen bolid, a bo verjetno res še moral narediti nekaj na psihični pripravi, saj se je vsakič znašel pred mano a tudi hitro za mano. Potem normalen postanek 11s, Matej me spet ujame, prehiti, potem pa v Aque minerali v zadnjem krogu stori napako, švignem mimo in končam na p2.

Zadovoljen, čestitke Vedranu za zmago, Mateju za tretje mesto in 2 novincema, ki sta končala! [champ] [champ]

Hvala Tomažu za server, ki je deloval perfektno. Zahvalite se mu s plusom [ok]

Glede zbivanj:

Ukrepali bomo....

Poskušajmo biti strpni, predvsem prvi krog, to ponavljamo že 10000x, da dirke ni konec v prvem krogu. Se niti še ni začela.

Pohvale za udeležbo, upajmo da bo tako tudi v prihodnje.

Lp

Link to post

Am Trošt...

Tam pod Nesporočena Odsotnost si zapisal Miho Fabjana...

Na forumu pa sem našel tale njegov post:

Napisano 13 december 2011 - 07:56

Mene jutri verjetno ne bo na dirko...

To pomeni da je sporočil odsotnost [Jel2]

Link to post
Guest Anže Nose

Q: gre mi odlično, dosežem skoraj PB, potem pa sem na dobri poti in kaže mi celo na prvo mesto 5 minut pred koncem, ko se zgodi "connection lost". To se mi je zgodlo samo parkrat, a kaj ko se je zdaj v najpomembnejšem momentu. Pridem nazaj not, kakor se spomnim, se mi je cajt izbrisal... odpeljem še en hiter krog in končam na 10. mestu...

R: dober štart, pazljivo čez prvi ovinek, potem pri pospeševanju do drugega ovinka taknem Bedenika in izgubi kontrolo nad bolidom in zapelje iz proge. Počakam ga in izgubim cca. 5. mest in preveč sekund. Po drugi šikani je sledila množična nesreča, sam pa sem priletel v Vodičarja in spet sem šel v tri pisane marjetice. V tem krogu sem že 25-30s zaostajal za vodilnimi. Povzpenjal sem se konstantno, imel sem nekaj borb, tu pa so bile tudi napake, ker sem hotel preveč, da bi nerealno ujel peterico, uspel mi je držati le razdaljo do njih, izgubljal sem zelo malo...

V xx krogu naredim napako, ko sem peljal z Mrharjem in odločim se za postanek. Pridem iz boksev in zaostanek znaša cca. 28 sekund. Pritiskam kroge in čakam na postanek Mrharja. Zgleda da ni opazoval zaostanek, ki ga imam za njim, zato sem ga lahko po njegovem postanku prehitel, še to težko zaradi polno napak v le tem krogu. Proti koncu sem le držal stik s 5. Rihterjem na razdalji 35 sekund in tako sem končal na "solidnem" 6. mestu

Bravo Matej, novi vesoljec!

Bravo Vedran za suvereno zmago, bil si pač brez konkurence :D!

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...