Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Ne prezrite - nekaj napotkov za jutri!

- Torej danes je bil med voznike sprejet še Roman Rahne, ki se bo pridružil Puhovu v Dallari. 21. Roman Rahne ----------> Dallara (Emanuelle Pirro)

- Kdor bi še želel napredovati v rednega voznika, se mora udeleževati treningov, potem pa bomo videli kako naprej.

- Organizatorji prosimo, da imate na serverju pravi ime in priimek in to pravilnih velikosti črk. Kdor tega še nima urejenega naj pred dirko to uredi. Torej Xxxxx Xxxxx

- Črta za bokse je tista prva pri semaforju. Omejitev je 99kmh. V izvozu iz boksov ni potrebno gledati na črto, saj tega pravila v prvenstvu Formula Armaroli ni.

- Na dirki je obvezen vsaj 1 postanek v boksih (če tega ne opravite sledi kazen v višini 45 sekund prribitka h končnemu času). Povprečen postanek v boksih traja nekoliko dlje kot v F1 prvenstvu, saj traja približno 12 sekund (samo menjava pnevmatik, dolivanja bencina na dirki ni).

- Bencina za dirko naj bi bilo potrebno natočiti za okoli 140l. Radiator naj bi zdržal na 1, duct pa na 2.

- Ogrevalnega kroga nebo!

- Igra vsebuje en hrošč in sicer ne spreminjajte vrednosti bump in rebound. To mora biti nastavljeno na 5 ali manj, saj so drugače formulce nagnjene.

- Imola velja za stezo šikan, zato pazite na sekanje, saj bomo sodniki znova previdni in strogi glede tega. Pri tem naj dodam, da je v zadnji šikani dovoljeno oditi v izvozu široko skozi cestišče. Torej na levi strani v izvozu šikane je dovoljeno oditi čez mejo steze. Podoben primer je bil denimo v F1 prvenstvu na stezi v Monzi, po Ascariju, kjer je bilo v izvozu te trojne šikane dovoljeno oditi na desni strani široko.

- Steza ima kar nekaj zank, predvsem pri dvobojevanjih zna biti še kako zahrbtna. Pazite predvsem ovinek po dolgi ravnini v prvem sektorju, ko pri menjavi smeri iz desne proti levi močno zavirate. Moj nasvet je, da zavirate predvsem pri dvobojevanjih še pred zavojem v desno, saj je drugače velika verjetnost karambola. Pazljivi bodite predvsem v prvem krogu!

- Pred dirko sprostite vašo internetno povezavo, da bo ta čimbolj tekoča.

- Kdor bo z dirk(e) odsoten naj to sporoči v to temo.

- še enkrat prilagam setup s katerim sem (smo) se spustil(i) tudi pod 1.26

Veliko uspeha.

  • Upvote 3
Link to post

jz mam eno težavico namreč..danes ko sem si inštaliral za ligo dat..sem seveda naredil novi profil še za slo racing, ker so taka pravila ime in priimek seveda ...vendar ker nism biv pozoren ,da mora biti pravilno

napisano sem vse napisal z velikimi črkami...

zj nemorem več spremeniti v pravilno verzijo vse zbrisal 10x pa nanovo profile delal vendar mi ga preko tyke ko pridem na srver še vedno vrže ven z velikimi črkami....če ma kdo rešitev za bom hvaležen ker drugač bom jutr jezu kakega bossa klele z ROMAN RAHNE /Roman Rahne

Link to post

Pojdi v (primer) C/Program Files/rFactor/User Data/ in prvo preimenuj mapo ROMAN RAHNE v Roman Rahne, nato pa še v tej (ROMAN RAHNE) mapi isto naredi za PLR file. Torej še pri PLR datoteki spremeni ROMAN RAHNE v Roman Rahne.

Pravkar preverjeno, deluje. :)

Link to post

vse to ze probu ,,,in NA plr-JU mi ko tyko zalavfam vrne nazaj v ROMAN RAHNE SEJ SM KR MAL UBOLU, KO ,DA JEN TAM NOT PA MI SPREMINJA NAZAJ PA GA NEUJAMEM [Jel2][wall][ok] DRGAC pa thanks

ce ne drucga bom zbrisu celi r factor pa ga senkrat ofnu ...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...