Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Uredil - sennas
Če se ne da približat niti na 7s od najhitrejših pač nismo mi krivi.
  • Upvote 1
  • Downvote 9
Link to post

8.12.2012: Dirkalniki so podeljeni, o sedežu v Williamsu odloča organizator. Tisti ki nimajo moštva izberejo original skin Formula Armaroli.

Za prestop sta se odločila brata Vodičar.

5. Gregor Vodičar ----------> Williams (Nigel Mansell)

6. Jan Vodičar ----------> Williams (Riccardo Patrese)

V igri je še sedež za Larrouse....kjer ima najprej pravico izbirati Bedenik.

Link to post

Mislim, da je 107% zelo visoko postavljena meja. Za primerjavo ti lahko povem to, da so se hrtji pri f1 vedno uvrstili na dirko. Recimo v imoli je to skoraj 7s/ krog kar je ogromno... S tem pravilom želimo samo preprečiti nastop kakšnih kamikazam (ne trdim da si to ti) in folk vzpodbuditi, da se vsaj minimalno potrudi, da zna odpeljati krog brez večje napake, ki so lahko kasneje na dirki usodne še za koga drugega in ne le za tistega, ki je to napako povzročil.

  • Upvote 2
Link to post

ja sej razumem po eni strani =) jaz pač gledam da nimam toliko časa vadit torej nemorem met nevem dobrega časa jaz nebi bil jezn magari sem 3 kroge za vami samo tolko da ne naredim napake...sej zato sem se pač odjavo se tud ne sekiram heh...lahko pa bi naredli kako sezono za nas majn izkušene :P

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...