Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Na navodilo:

-Z desno tipko na miški klikneš na program Tyka

-Potem klikneš pod lasnosti.

-Ti odpre in klikneš na Dodatno(Desno na sredini)

-Potem obklukaš ( Zaženi kot skrbnik)

-Potem klikneš vredu in Uporabi in še enkrat uredu

-Odpreš program

-Če si se že registreral se samo Loginas

-Potem klikneš zavihek Edit

In potem klikneš na Game Profiles

- V našem primeru izberemo rFactor in pri ''path'' to game izberemo mapo kjer imamo inštalirano igro rFactor na računalniku. Torej pod ''browse'' poiščemo (primer): C/Program Files/rFactor. ''In game profile'' izberemo naš profil, ki ga bomo uporabili v igri (torej v mojem primeru Adrijan Rihter). Okenčka ''set graphics'' in ''game config'' sta že nastavljena tako kot jih imate nastavljene v igri rFactor. Pritisnite ''done''.

-- Ko je to urejeno vas naš server seveda vpraša za geslo, ki je sloracing.

-- Izberite dirkača, ki ste ga izbrali za to sezono in pritisnite ''ok''.

-- Nato vas poveže s serverjom oziroma natančneje v ''active game room''. Tukaj pritisnite bližnjico ''connect''.

-- Igra se zažene in vse kar morate še storiti je, da pritisnete spodaj desno ''load circuit''.

PS:(OD GAME PROFILES JE KOPIRAN OD ADRIA , DA NEBOM USE NA NOVO PISU)

Sem imel jes isti problem

Upam da se napisal uredu

Sva pa z Silvotom zdele že zrihtala.

  • Upvote 2
Link to post

Glede na dosedanje treninge sem opazil, da sem krepko pod vašimi merili (časi). To sem sicer vedel že prej. Zato prosim, če bi lahko samo treniral in se odpovedujem dirkam.

Vsaj za toliko časa, da se navadim in naučim voziti v okviru 107%.

Link to post

Hvala za hiter odgovor. Prosim potem da me črtate s seznama za dirke. Bi raje treniral, ker na dirki bi se vozil bolj kot ne zadaj. Ko pa bom začutil da sem dovolj dober za vas pa se priporočam tudi za dirke.

Link to post

Ma včeraj je bila taka banalna stvar, da te mine. Ko ustvarjaš svoj profil, sem pod USER NAME napisal samo svoje ime. Ko pa sem se prijavljal na server, mi je nevem od kje vleklo še priimek zraven, zato ni šlo. Ko sem napisal samo ime, pa je bilo OK [wall] .

Po prvih metrih in Troštovem setu 1,28xx. Sem se pa komaj navadil na zaviranju. Madona se ustavlja počasi, kot kaki fičo.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...