Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Ja...od Ferrarija. Še vseeno sta pa vsaj sekundo hitrejša od ostalih. A ne? Dej naredi z npr. Mercedezom tak čas. [krniki]

2012-10-2200001.jpg

close_enough.png

hihi :D

Aja: Ne uporabljajte Astona, ker vam ne bo delal (večina nima gtr evolution)..samo tiste ki so na slikcah v drugem postu...bomo dali iz serverja dol, ko ne bo nobenga gor :)

  • Upvote 1
Link to post

Fantje, opravičujem se, če je bilo včeraj kaj laga. Komaj ponoči sem videl, da sem posadil Cheers v travnik in je bilo vseh 47...khm ... kil posejanih v par urah, pa tudi oddajali smo ... khm ... energijo ... s polno hitrostjo vse do polnoči :D

  • Upvote 1
Link to post

Ne vem če nebi presedlal z Audija na kaj drugega, ... vse se mi zdi bolj vozno :) .. Razen Porsche je tut bolj divji hehe

Mislim pa, da bo tole super dirka, če se nas vsaj ene 13 nabere od 18 prijav... Štartat pa veš kje moraš Trošt? :)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...