Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Pojma nimam, Nč in nikjer napisan. Sicer pa zej ko je poletje bol mal spremljam. Pridem pa na dirko v nedeljo :) Cajta za trenirat pa itak ni... tko da vse bo bolj na slepo.

Link to post

2yearsfor1_header.jpg

Renew or re-activate your iRacing membership today and get 2 years for just $99! That's the regular price of a 1 year membership

Nova akcija za obstoječe člane ... Jst sm že pokoristu.

Next Billing Date: 2015-05-03

V dveh letih zapravu: $423,87

Račun veljaven še tri leta, torej bo to približno $84 letno (skupaj z avtomobili in progami). PREDRAGO! Verjetno je bil to zadnji subscription update. Čez tri leta bo zihr kej enakovrednega in cenejšga.

Zdej pa samo upam, da bom mel cajt kej več furat, da to kej bolj izkoristim, da nism ves ta keš zastonj stran vrgu.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Me je drago in ni... vse je odvisno od tega koliko voziš... če res dost potem je zelo poceni... Ravno zadnjič sva se z bratom pogovarjala kako je bil nekje v čakalnici, kjer je striček bral Delo in začel jamrat kako je drag, da da na mesec ~30€... če tako gledaš da tist k. cajtng prelistaš in vržeš stran pa daš na leto 360€ :S ... potem je marsikaj poceni... :D

Si pa preskrbljen za lep čas :D hehe...Ta akcija sicer velja do 27/7/2012. No je kar ponudba, dost cenejš kot to ne bo šlo za dve leti

Link to post

Ja no sej pravm. Kokr sm do zdej fural, je dost drago... Upam, da mi rata zdej kej več... Pa da furam še kej druzga kokr mazde pa Mustange.

BTW, skippyja sm mal pelal zadnjič - kok je pa to zakon avto za pelat! FFB je hud za popizdit... Mazda je prou sekret.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Končno! Nč več ročnega računanja, nč več pisanja v excel, nč več težav z organiziranjem druge dirke v vikendu! Tole bo zelo olajšalo organiziranje prvenstev! Upam, da bo kmal v produkciji tole ...

Link to post

Cel kup minor fixov ... Mi je pa všeč weight penalty. To bomo lahko dost v privat ligah uporabljal! Sm pogrešal to ... Naslednja sezona bo dost bolj konkretna in dost bolj korektna.

Link to post

Matjaž, sej to bi lahko že zdej začel uporabljat. [ok]

Sej v pravilih piše:

5. Organizator ima vedno zadnjo besedo in si pridržuje pravico do sprememb pravil in prvenstva.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...