Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Mogoče še mi enega audija natlačimo v ClubSport :)

Sej za skippy pa še en open wheeler so tud v trailer.ju že od lani za damage model pa še noben nima.

Po moje bodo najprej to dal v serije kjer imajo največji interes, torej tisto kar vozijo PRO-ji.... sploh glede na to da imajo očitno kar dost folka, ki gleda prenose  in posnetke teh dirk.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Akcija za vse nove uporabnike danes, 30.08.2019 do 17h: klik1.jpg

Ps.: ravno najnovejši GT3 tule ni vključen, nekaj za občutek pa vseeno je:

Dirkalniki:

a1.jpga2.jpg

Proge:

p1.jpgp2.jpgp3.jpg

Uredil - mancSLO
  • Upvote 2
  • Thanks 1
Link to post

hvala tudi z moje strani. Za sprobat bo, samo sem si kar ze v koledar na telefonu dal reminder, da ne bo 32$ iz Paypal odbijalo samo od sebe vsake 3 mesece :D

"Your subscription will automatically renew unless you cancel your membership prior to the expiration of your subscription period. "

Date of Purchase:
Aug 30, 2019 10:59:36
 
Customer ID#:
397579

Kaj pa zdej? A logiram se sem http://members.iracing.com  in tam downloadam al je to na steamu al kaj...ker kode nisem dobil nobene. TNX pa sry za noobish vprasanja, ki sigurno kje pise ...ce pa lahko kdo napise  v dveh alinejah pa hvala za dobro voljo.

Uredil - AliBuggy
Link to post

meh...sem se logiral in cist vse pise:

My bad...sry :S

Welcome To iRacing!

The world's premier online racing simulation and community.

This guide will only take a couple of minutes to view and it's full of really valuable information to help get you on track and racing as quickly as possible.

First things first - Download iRacing - Click the Download button at the left of this screen and follow the onscreen instructions to complete the download.

Download and installation will take a few minutes so go ahead and get started now while you finish reading the quick start guide.

Link to post

Da vam ne bo samo cuzalo denarja dol narediš takole.

Na glavnem menuju izbereš account in potem my account

image.png

Vmes se boš moral še enkrat logirat.

Odpre se ti nov page in ga poskrolaš dol do Billing and shiping info, če maš  imaš na gumbu napisano tako kot vidiš pri meni, potem nimaš autorenew, če nimaš ga klikni.

 

image.png

Pa tudi če imaš autorenew in to pogruntaš šele ko dobiš račun samo javiš na iR support mail in ti sklenslajo naročnino in vrnejo denar brez problemov. Je takih pacientov, ki so pisal po forumih kolikor hočeš in vedno so brez problema dobil denar nazaj.

 

Link to post

Najbrž je narejeno kar je narejeno. Če bi mal špekuliral bi rekel da vsi novi avti ki pridejo dobijo NTM ( nascar + tcr) , predvidevam da še Porsche cup (ker je bil že sedaj ne neki vmesni verziji) in po moje je to to kar se NTM tiče.

 

Link to post
Pred 19 urami , mancSLO je napisal:

Akcija za vse nove uporabnike danes, 30.08.2019 do 17h: klik1.jpg

Ps.: ravno najnovejši GT3 tule ni vključen, nekaj za občutek pa vseeno je:

Dirkalniki:

a1.jpga2.jpg

Proge:

p1.jpgp2.jpgp3.jpg

So podaljšali akcijo za par ur. Trenutno do 3.08.2019 do 1h.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...