Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Pred 1 uro , silicijeva dolina je napisal:

Dosti folka ne zna zavirati z tem Poršom, kar se je lepo videlo,ko sem vozil na Nordschleife in Sebring,kjer je bilo kot v klavnici.

Dosti prej moraš zavirati in še to lepo po pameti in potem skozi ovinek po plinu in se lepo čuti kako pnevmatike prijemajo. Moraš pa imeti primerno nastavljen FFB,ker drugače je zelo mrtev občutek na volanu. Za primerjavo: v Corvette DP imam nastavljen FFB na 19% moči in mi po 45 minutah že kar pošteno bolijo roke,pri tem poršu pa je vse skupaj nekako medlo. 

Če bi se moral odločati v kateri seriji bi dirkal (Blancpain ali Porsche Cup) bi izbral slednjega,ker je dosti bolj fun.

Za ta avto lahko daš brez težav na 28 FFB

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

4 hours ago, silicijeva dolina said:

Dosti folka ne zna zavirati z tem Poršom, kar se je lepo videlo,ko sem vozil na Nordschleife in Sebring,kjer je bilo kot v klavnici.

 

Tako je bilo že z cSpec Rufom. Pač avto nima ABS-a in ne moreš uporabljati zavoro kot on-off stikalo.

Za mene osebno če bi se vozil kot stari GT3 Ruf bi bil milo rečeno... zeelooo razočaran :)

 

Link to post

TC menda tudi nima,ali pač?

Sem našel podatek:
 

Citat

Wait so this is a GT3? 

Yes and No. The car is modelled after Porsche’s 911 GT3, but it is not a GT3 spec racecar. This will not compete against the Mercedes/Audi/McLaren/BMW’s. This car is designed to be in a spec one-make series. It does not have TC/ABS like the GT3 spec racecars. Those cars were designed with gentlemen racers in mind, this car was not. It is difficult to drive! 

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
pred 13 minutami, edgeslo je napisal:

It is difficult to drive!

And that's why we love it :)

Se strinjam. Nekaj že bo na tem,da se težko vozi oz. moraš imeti kar nekaj znanja,če to reče nekdo kot je Elliott Skeer:

Citat

2011 Mazda MX5 Cup Shootout Winner , 2012-2013 Playboy Mazda MX5 Cup , 2014 Porsche Young Driver Academy Winner , 2014 RaceSpot Spa24h C3 Class Winner , 2015 IMSA GT3 Cup Champion , 2015 Porsche North America Junior Driver , 2016 Conti Tyre ST class .

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...