Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Jaz sem recimo letos ciljal samo na 4-5 endurancov, porabil sem blizu 100$. Enega sva odpeljala z Matjažem in je bila vrhunska izkušnja, enega sva hotela pa nisva bila pripravljena, za ostale pa ni bilo ekipe.

Fejst predrago v glavnem, verjetno bom kar pozabil na celotno investicijo. Vseeno bo ceneje kot vztrajanje (plačevanje)...

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Zajebal naju je irating in sva žal padla v drugi split.
Kvalificirala sva se kot druga (prvi je potem raje šel kar dol), z istim časom bi v top grupi štartala kot 7.
Na koncu sva bila tretja, v top grupi bi z enakim časom končala okoli 8 mesta, s tem da bi dobila 50 točk več [buzara]

Link to post

En je Domna malce pred koncem stinta obrnil pa je šlo 10 sek.

Bilo je 20 sek opcijskih popravil, tako da dvomim da je imelo to kaj vpliva (1 desetinko mogoče zaradi ravnic).
Proga je bila najhitrejša, kar sem jo vozil cel vikend zato je bilo tudi več krogov.

Domen jih je naredil 32 pa mu je ostalo za 0,7 kroga, naslednji stint sem jih jaz naredil 33 pa mi je ostalo za 0,7 kroga, zadnji stint pa sem smart draftal in veliko prej spuščal gas in naredil 34 krogov, direkt na ciljni črti je avto začel kašljat [it]

Če bi prej to vedela bi Domen brez problema naredil 33 in bi jaz lahko zadnji stint pritisnil potem bi pa imela še šanso za zmago. :D 

Ja to je za PRO GT3 licenco. Saj pravim grenak priokus, ker bi imela v top splitu 50 pik več, kar bi naju iz 27 mesta potisnilo okoli top 10. Top 25 na koncu kvalifikacij dobi PRO licenco.

@markop
uporabljaš kakšno aplikacijo da ti računa porabo na krog, včeraj sem nekaj štimal pa potem ni delovalo.

Link to post

Alen, jaz imam za porabe pa to tole: http://www.sensadigit.com/

Plusi:

- deluje v AC in v IR. V AC zazna št. krogov, v IR pa nastaviš št. krogov oziroma čas dirke.

- prilagodljivost vrste podatkov na ekranu, velikost, barva..

Minusi:

- pred dirko moraš prižgat še eno android napravo

- android ne sme biti xperia :evil:, ker na malo daljših nascar dirkah baterija ne zdrži do konca... 

- odvrača pozornost

 

Uredil - mancSLO
dodal še en minus
Link to post

@alkoro: Jaz ne dirkam endurance kjer bi moral skozi dirko malo sproti računat kaj se splača in kaj ne. Za vse drugo uporabljam Motec, kjer vidiš porabo vsak krog in si pol iz povprečja nekako določiš kaj rabiš za dirko.

Na IR podforumu "iRacing API's and Development Discussions" je kar nekaj app-ov, ki računajo pit strategijo. Osebno bi jih najraje prepovedal oz. iz telemetrije, ki je dosegljiva v real-time odstranil ta podatek. Če, vse določi računalnik kdaj in koliko dotočit je prav isto, če greš v pit ali ne. Nič ne more it narobe :)

Malo poskusi tele linke:

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3315973.page

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3336495.page

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3210227.page

Link to post

Jao jajo... ...kaj je najprej bremzal pol pa spustil bremzo ? Sploh ne razumem folka, ki v T1 poskuša nemogoče, ko pa ve da je pred njim še 90 krogov. Bo kdo rekel napaka. Jah, če prav vidim je tisti ki te je ven pihnil imel IR4400. Bolj kot napaka se mi zdi kaj drugega.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...