Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

On 10/07/2016 at 8:55 PM, edgeslo said:

Hmm , mislim  da si se mal uštel pri številu Pro-jev tukaj. @Marin Colak, @Konami(MNE) , Mislim da je bil @Paps tudi nosilec pro licence ... pa ziher sem se kakšnega pozabil :)

 

Jaz sem imel Pro licenco 2010

Sicer pa na avto se ni težko navaditi. Težko je potem z avtom biti konkurenčen, posledično hiter.

Uredil - Paps
Link to post
Pred eno uro, skopusnik je napisal:

Ful ima veze pro al pa ne, če avto ne zavrti v prazno ko spelješ ja. 

Saj nisem mislil tebe

pred 23 minutami, Paps je napisal:

Jaz sem imel Pro licenco 2010

Sicer pa na avto se ni težko navaditi. Težko je potem z avtom biti konkurenčen, posledično hiter.

Paps še furaš kaj? Zakaj ne furaš več? 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
Pred 18 urami , Paps je napisal:

Jaz sem imel Pro licenco 2010

Sicer pa na avto se ni težko navaditi. Težko je potem z avtom biti konkurenčen, posledično hiter.

Saj zato sem jaz samo Patrika omenil.

Ko smo že pri dogajanju tam gori v PRO sferah, je verjetno potrebno kaj več kot znanje. Zavezništva, branjenje frendov....

Link to post

Jo,se spomnim da je takrat  @Paps s tankom okol hodil :D

Ehh, to so samo tolažbe, največ je treninga ,razumevanja kako treba peljat, talent pa samo mal pripomore da si prej tam.

Uredil - edgeslo
Link to post

Ah ne vem, no. Ko @terga npr. komentira sceno IR npr, lahko jaz samo prislonim lonček da bi od profijev izvedel, kaj se tam gori dogaja.

Toliko sem že v simih, da približno vem, kdo je kdo in koliko "vaga". Zato lahko vsaj vprašam, kakšne so scene potem na PRO nivoju. Morda mi bo kak PRO tudi kdaj kaj zanimivega povedal...

Samo trening je mnogo premalo za kaj resnejšega. Talent in  znanje nastavlja dirkalnikov je prvo, nato pa tudi trening seveda.

Vem, da je to težko sprejemljivo, ampak moj pogled je pač tak. Kar pa ne pomeni, da ni v rangu kjer sem jaz tudi zanimivo in tudi full dogaja.

Že v Makomi sem razglašal, da ne kar bežat proč, če morda nisi takoj top 5, kot so to storili tudi nekateri organizatorji slo-racinga. Smo imeli zadaj za 10 mesto tudi hude fajte in jaz z tem nimam težav.

 

 

Link to post

Ne vem, sam kolikor jaz poznam te ljudi večinoma drgnejo po cele dneve, ne morem pa reči da so vsi enaki.

Magičnih trikov ni,hard work in želja pa se jim 90% "navadnih" dirkačev lahko pridruži v pro "klubu"... ;)

P.S. če  treniras veliko pa ni rezultatov se ne pomeni da trening ne nuca,mogoce treniras narobe ...

Uredil - edgeslo
Skleroza
Link to post

Js nimam pro licence, niti ne čutim potrebe da bi jo mogu met, ker igram za užitek pa čeprav rad zmagam seveda.. poleg tega mi pa "push buttons to go faster" avto (F1) ni všeč, tak da hvala lepa :D Drugače pa za dirkanje v ospredju ne mislit, da je veliko boljše ko v sredini ali ozadju, ravno tako se najdejo mojstri, ki te "ubijejo". Znajo iti hitro, ne znajo dirkat :) tisti ki pa znajo je pa pravi užitek ja :) bom zdajle delil video na "video topic" ko sma z streamerjem (Showdown1983 na twitchu) dirkala mustange na bathurst in v 10. krogu sma se peljala drug ob drugem od najvišjega dela gore pa vse do zadnjega ovinka na gori :D (drugače je bila pa cela dirka odlična, če ma kdo več časa za pogledat :) )

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...