Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

OpxrMF6.jpg

Na koncu P2 [champ] 12s za P1. Malo je zmanjkalo za zmago.

Svaka čast Alenu, odpeljal prvi in zadnja dva stinta! Sploh v zadnjem stintu 2-3s hitrejši pace od vodilnega.

Link to post

Bravo fantje. Ne štekam, kako se zdrži stalno prepletanje prototipov in gt3. Počasnejši drži linijo, hitrejši pa naredi svoje. Ampak kot sem gledal, se dogaja tudi umikanje ipd. Mora biti zbranost res na 100%.

Link to post

Po parih krogih ti pride v podzavest, kje se prehiteva. Kdaj gre pa res na nož, enkrat mi je pe en priletel v zadnji difuzor, na srečo vse okey.

Stint pa kr hitro mine, je tolk enga doganja. Spuščanje HPD naprej, prehitevanje za krog zaostalih pa še dirkat moraš.

Link to post

Načeloma se držiš idealne linije, razen če vidiš da je model zadaj nesposoben in se ti na vsak način hoče vrinit na apex, potem odviješ in greš okoli.

 

Prvič vozil 6h dirko. Je kar velik razkorak v konkurenci, saj smo v enem krogu bili le trije avtomobili.
Te prototipi so še dodatna popestritev, saj stalno gledaš delto koliko je zadaj, da veš kje približno te bo ujel.
Je pa tako da na ravnici in zaviranju niti niso toliko boljši le čez ovinke gredo kot po tračnicah :D 

Link to post

Ufff, to dirko sem se pa res namantral :D  Moram pohvalit sodirkače za izvrstno dirko. Dodal bi pa še, da Alen je tehnično zelo podkovan voznik, ki naredi razliko. Zelo hitro pade not, malo treninga potrebuje in že dosega top čase. Poleg tega pa ima vedno dober RP. Kapa dol [ok]  Alen, rabim nekaj ekstrudiranih silikonskih izdelkov-profilov.... imam kaj popusta? :D:D:D 

S Sašotom sva itak že vpeljani par, tako da so nama skupne dirke že v krvi. Rešitelj tehničnih težav pri nastavitvah dirkalnika ;) :) 

Z Domnom sem prvič dirkal 6h Daytone in spoznal, da je kvaliteten in konstanten voznik. Koncentracija mu ostane tudi po več zaporednih urah dirkanja in to je velik plus. [owje]

Kar pa je najbolj pomembno za ekipno dirkanje, da nam  ekipni setup leži! [ok]

Link to post

Ja Danjel. Pač brez seta ne gre in Alen je pravi stručko za to. Pa še nekaj jih je na slo-racingu, ko razturajo. Imajo pa tudi "tadobri" vsak svoj stil nastavitev in vsakega mi rookiji sploh vozit/ izkoristit ne znamo. Bistvo pa je, da sodelujemo in se še kaj naučimo.

Link to post

Dear friends, 

I am so proud to announce this virtual race organized by Iracing Brasil . 
All the proceeds will be reverted to my foundation (Instituto Barrichello). 
The event will take place in Interlagos 15/06 9PM GTM -0300 with the Formula Renault 2.0car. 

If you are already an Iracer you can enter directly here : http://ibk.org.br/participe_da_corrida_ibk.html 

In case you have a friend that is not in Iracing yet this is where he can find everything :http://www.iracingbrasil.com.br/rubens-barrichello...uma-corrida-virtual-historica/ 

There will be qualify races on the day before (14/06). 

The kids from the foundation thank you very much... 

see you all soon 

Rubens Barrichello 

Zanimivo. Smo kar priča konkretnemu prepletanju RL in VR.

Link to post

Ja,ko si v prototipu je prav lepo videti,ko se ti dirkalniki iz počasnejših serij lepo umikajo. Počutiš se kar pomembnega :D Treniram recimo na Watkins Glenu z Corvette C7 Daytona Prototype in je včasih kar hudič,ko imaš pred seboj GT3 dirkalnike. Moraš kar nekaj časa slediti in še le na pravem mestu prehiteti.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...