Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

pred 29 minutami, silicijeva dolina je napisal:

Na endurance so vedno incidenti brez limita,ampak kolikor vem,se šteje,če se komu v rit zaletiš,če pa po bankini furaš pa ni panike. Vsaj tako je bilo nazadnje,ko sem fural 12h.

Me pa nekaj zanima,ali bo ta Langstreckenmeisterschaft Nurburgring ekipna ali boš lahko vozil kot posameznik?

Tako kot pravi edgeslo, inci se štejejo tudi v endurance seriji. Celo omejeni so na 30 incov na dirko, pol si diskvalificiran :)

Link to post

Ja,le izleti iz dirkališča na travo se ne seštevajo,ker sva jih imela z sotekmovalcem čez 30 (BES 12h) :D 

EDIT: Razen,če se ti incidenti vodijo za posameznika in ali je izlet na travo mišljen kot incident ? Vem samo,da sem sotekmovalcu svetoval naj vozi previdno,ker že imava veliko incidentov(izletov na zelenico,sekanje ovinkov,..) in je dejal,da se ne seštevajo. In res je pisalo,da so neomejeni.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Hmm možno da je 12h dirka izjema... Vem tudi da prva endurance,ki sem jo vozil ni imela omejitve, samo ni bila BES ampak v seriji Road Warrior...

Link to post
14 hours ago, edgeslo said:

Vidim pa da se tudi na forumu že bunijo glede izbire avtomobilov :D

Nekaj razburjenja povzroča odločitev, da izločijo RUF Cspec iz nabora avtomobilov. RUF je vendarle pomemben v VLN seriji. Vendar ne pozabit, da so vsi RUF-i v simih nelicenčni (izjema EA). IR VLN serija je pa organizirana pod okriljem VLN in zelo velika verjetnost je, da so oni zahtevali, da se RUF ("Forsche", kot mu pravijo :)) ne uvrsti na listo avtov zaradi licenčnih zadev. Time will tell....

Link to post

Kot jaz vem, ima EA samo Porsche licenco. Pa še to bi jim ukinil. Naj delajo nba pa nhl, od asfalta naj gredo pa stran.

Edino pametna od njih je bila f12002 se mi zdi, ko smo gtr mod nažigal in z gts-r 575 preganal...

Link to post
22 minutes ago, Matjaž Murn said:

RUF je licenciran, Porsche ni.

Kje je pol problem, da ne naredijo RUF-a kot se zagre. Pa sej ni, da ta RUF v IR ni verodostojno narejen - kar se fizike tiče je menda zelo dobro narejen. Sej roko na srce, ga je gušt peljat.

Link to post

Zato, ker sta RUF Track in RUF C-Spec izmišljena avtomobila in nikoli nista obstajala ... RUF je praktično kopija Porscheja - Porsche ima tako GT3 (Track) kot Cup (C-Spec) verziji, zato so naredili ti dve RUF izmišljeni verziji...

 

 

Link to post
  • 2 weeks later...

Še ena nora dirka za mano. Canadian Tire (Mosport) tokrat. Meni ena najljubših prog. Zelo hitra s slepimi ovinki. Ponavadi jo končaš brez incidentov ali pa v zidu :) Težko prehitevat, ker se da vozit precej konzervativno linijo po glavni ravnici.

Skratka 2/6 splitov, P5 v Q. Štart dobro, prepustim pozicijo v T1, ker vidim, da je tip agresiven, ovinek pa smrtonosen. Grid pade v ritem in vozimo v vlakci ene 13 krogov. Ker se skozi oviramo en drugega, nihče pa nima dovolj da bi se oddljil se odločim za precej zgodnji pit. Ven pridem P15 s tem da je P14 par sekud naprej. Počasi ga dohitim in malce rizično (brez dotika) prehitim. Gre 0.6s v zrak, ampak sem rabil prosto pot pred menoj. Tako vozim vse do 5 krogov do konca, ko vsi opravijo pit. Pred mano en Itlijan, ki zaostaja 1 krog in P5, ki ga počasi dohitevam. Na hitro si zračunam, da ga s takim ritmom ujamem. Italijanu zatulim "Forza 46" in se takoj umakne na ravnici. Nato žal storim rahlo napakico in želje po P5 gredo po vodi. Malce umirim ritem in odvozim še 32. krog za 6. mesto. 0.6SR+, 70 IR+. Ok, gremo spat, vikend končan z grenkim pirokusom zaradi Mugiallo :)

P.S: Borbe pa nore in predvsem fer. Tisit ki vozite IR: stvar se začne pri IR 2000+. 

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...