Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

So ga spet prestavili. Najprej so ga najavili nato pa v roku nekaj minut spremenili samo na "database maintenance". Sem pa nekje prebral, da menda zanesljivi viri trdijo, da bodo izdali tudi "dirt" skupaj z patchom. Razumem, da se bo sedaj zamlja, pesek, trava in osatle stvari osatle na stezi, če jih bo guma nanasla na stezo.

Patch pa naj bi imel:

- BOP, se pravi izenačitev GT3 avtov

- DX11 fikse

- CPU "core 0" fix oz. poravek za stutter, ki so ga uvedli z PopcornFX.

- še kaj ?

Malo že spominja na 1. aprilsko šalo to prestavljanje.... :)

 

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Na tipko na volanu si nastavi: "You have the blue flag, please let me pass!" Resno. Pomaga.

In če vodiš 10s si izberi primerno mesto kej takega prehitet. Resno, kje voziš s takimi ?

Moje izkušnje so fenomenalne. Včeraj zvečer smo šli v vlakcu 2x 2-wide v Eau Rouge na SPA brez dotika.

Link to post

Povej mi kako naj izberem primerno mesto, če se tip dva ovinka prej zavrti oz. nekoga spravi iz ceste, potem ga pa ujamem pred naslednjim ovinkom, kjer nekaj cikcaka. Saj jaz sem zbremzal za njim, ampak se je drug padalc zaletel meni v rit :)

Ne vem, zakaj je za licenco potreben samo SR. Jaz bi uvedel še minimalen iR. Potem imajo pa tipi licence A, B, iRating pa pod 1300.

Link to post

Čim bolje se kvalificiraj. Štartaj med prvimi in bo vse veliko lažje. Kak drug nasvet niti ne pride v upoštev. Večkrat, ko boš končal med prvimi 3, hitreje boš napredoval. Pa saj to je logično, a ni? :) Moraš vedeti, da ko je iRating voznikov 2000 ali manj, dirkanje ne bo prav varno. Ne rečem, da je pri višjih iRating dirkačih drugače, ampak razlika je očitna. Če vozite FR2.0, bom vsak teden dal setup v tisto temo, da vam malo pomagam.

Link to post

Vozim samo FR2.0 trenutno, tako da lepo prosim za kak napotek in setup :) Sicer pa štartam precej spredaj, ampak kot rečeno, vedno se najde nek padalc, pa naj si bo eden od spredaj ali pa tisti ki zaostajajo za krog. Grem probat še enkrat :))

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...