Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

ja jaz mnde tudi pridem, mk z svojo Hondo 90hp 1.22.3xx, sm pa nažgal eno crx vti-mal off, tle dirke bodo noro napete!!!Zelo pomoje podobno kot mini moris vozila, nism še probal Clia..

Link to post

Eno vprašanje . Ko hočem naredit z tistim dedicated server bi mogu izbrat na začetku kjer piše : select which player file to use for this server. In tukaj če se prow spomnem sn mogu izbrat neko ime od rfactorja ki je blo za izbrat, zdej imam pa samo moje ime not napisano in s tem ne morem nardit tega da bi se dalo prek neta špila, ampak vidim samo (če izberem moj ip drugače tournamenta med unmi na netu ni) jest ta profil, kao da lahko samo prek mreže špilaš. Zdej me pa zanima ker fajl oziroma kaj mi manjka da bi lahk tud jest naredu dirko prek neta oziroma kako dobim na začetku za izbrat tist server al karkoli že je od rfactorja. Sn dal igro na novo gor pa je še zmeraj isto.

Sn imel že enkrat ta problem pred ene pol leta, ko sva takrat z Majsenom prek neta probavala tega cliota in mobikrog če deluje. Pa se miu zdi da sn to takrat odpravil samo z formatiranjem kište in ko sn na novo naložu vse gor sn spet lahko izbral tist rfactorjev server namesto mojega imena.

Link to post

Jaz sem zdej postavu dedicated server in na začetku izbral moje ime in me brat vidi tudi med unimi na netu. A si obklukal tudi matcmaker announce in race cast (za race cast nism zihr če treba :) )?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...