Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

evo odpeljal 21 krogov in pod 1:30 880 ne gre. vse na original nastavitvah, ker tud če jih spreminjam kakega boljšega časa ne spravim skupaj. če pa po sektorjih dam taboljše cajte skupaj bi blo 1:29 690 samo je drugi sektor mal čudno merjen ker je glih pred ovinkom in se mi zdi nekako nerealen če bolj pozno zaviraš imaš itak tam precej boljši čas sam ovinek pa precej slabše izpelješ.

Link to post

Odpeljal sem 3 kroge, vendar prvič na tej stezi, zato si nisem niti poskušal zapomniti časa.Verjetno je bil okoli 1.40.

Prvi vtis o stezi je sicer dobr, vendar je totalno skregana z mojim stilom vožnje, ker imam raje steze s hitrimi ovinki.Ne pričakujem dobre uvrstitve.

Lep pozdrav!

Link to post

Včeri naredu par krogov....zaenkrat 1:28:7xx....se mi zdi, da ne bom nč več znižal cajta.

Sicr sm pa zdej pogledal razultate prejšne dirke in je Mejak vozu 1:28:045, kar je po mojem mnenju zellooooooo dober cajt....je pa res, da je mogoče nov Clio kej počasnejši. Za zihr bomo šele na dirki.

Link to post
Včeri naredu par krogov....zaenkrat 1:28:7xx....se mi zdi, da ne bom nč več znižal cajta.

Sicr sm pa zdej pogledal razultate prejšne dirke in je Mejak vozu 1:28:045, kar je po mojem mnenju zellooooooo dober cajt....je pa res, da je mogoče nov Clio kej počasnejši. Za zihr bomo šele na dirki.

jop tale 1.28:045 je bil odličen čas [ok] novi Clioti so ene 3 desetinke na krog počasnejši :wink:

Link to post

Tudi jaz zdajle probal in imam 1:29:0. Pa se mi je zdelo kar v redu. Je pa res da prvič vozim kliota in prvič to progo. Najbrž se da še kaj dol spravit, samo ne danes :mrgreen:

Aja, pa ma tudi kdo drug zvok motorja pokvarjen okoli limiterja? Hrešči ko hudič

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...