Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Tole je pa zakon. Takoj vzamem :D 

Sem gledal dokumentarec o Mclarnu in Hondi. Ja, so zamudili pri dostavi podna za avto. Samo, kaj pa tisto, ko pripeljejo Hondin motor do avta, pa ugotovijo, da ne gre na menjalnik, ker so ali A) - Honda imela napačne podatke, ali B) so bili tako šlampasti, da so naredili napak? Ker roko na srce, ko gledaš ta dokumentarec je izgledalo njihovo partnerstvo vse prej kot posrečeno. Angleži delajo nekaj, Hondini inženirji nekaj drugega, zastopi pa nihče nikogar.  Če bi bil kriv samo Mclarnov poden bi verjetno tja do polovice sezone rešili težave z motorjem, tako pa je Honda že v štartu zašla v slepe vode, ker Japonci nikogar ne poslušajo in so po njihovo najbolj pametni za vse. Niso to več 90 leta, ko je bilo dovolj sestaviti običajen V10 in pomesti s konkurenco, ki je takrat pravzaprav ni bilo. Danes, ko je potreba po komunikaciji in delovanju ekipe, če želi uspeti, na takšni ravni, da je najboljše, ko se vse dela v eni fabrki, pa si Japonci ne morejo privoščiti, da vse delajo za zaprtimi vrati na drugem koncu sveta. Zato pa je Merc tako uspešen, Ferrari tik za njim in mogoče se letos priklopi Renault. 

To, da je Torro letos naredil že toliko kilometrov, kot jih je lani v polovici sezone, je super znak. Mogoče se pa Italijani in Japonci bolje zastopijo, ali pa Honda le dela na vzdržljivosti, medtem ko je moč motorja na istem nivoju kot lani. Čez dober mesec bo že znano kam pes taco moli. 

 

 

Link to post
Quote
A SMOKING MCLAREN

Fernando Alonso has parked his McLaren on the outside of Turn 7. The car seems to be smoking. Things looked better for McLaren today, but again reliability woes for the British team.

Alonso ima pa res smolo. :confused: 

Torro Rosso še vedno deluje bullet proof,  čase imajo pa nekje v sredini. [ok]

Link to post

Me je pri ogledu dokumentarca zelo bolelo v srcu. Daleč od tega da je samo hondina krivda, je pa velik procent na njih. In zato tudi močno držim pesti in navijam, da se poberejo pa v parih sezonah pokažejo da niso za odpis. Da se razume seveda ne pričakujemo zmag ampak neko solidno predstavo z ekipo kot jo imajo na voljo :D 

Link to post

Ja, mogoče odhod k Torro Rossu ni slaba ideja. Tako bodo v miru lahko delali na izboljšavah in ne bodo pod takim drobnogledom kot so bili pri Mclarnu. Kaj veš, za drugo leto jih vzame Red Bull in evo jih na vrhu. 

Je pa Alonso malo popravil slab vtis z zadnjimi krogi  Barceloni, ko je pristal tik pod vrhom testiranj. Čez 14 dni bomo pa videli kam pes taco moli. 

Link to post

Največji problem je, ker bodo vrjetno komentirali to ljudlje, ki jim je F1 "fajn" pa si kdaj kej preberejo (nočem nobenega žalit, ampak zadnja leta prenosa sem v svojih nastniških letih večinoma vedel več o temu kaj se dogaja na progi in zakaj kot pa komentatorji po Alešiču . Če hočejo dvignit gledanost, naj dajo v studijo človeka, ki se spozna na F1 ravno toliko, kot ga ljubi. Alešič je po mnenju večine debil, a izvrsten komentator s srcem predan temu športu in to strast je projeciral na vse gledalce. 

Link to post

Imel je strast ja, sem pa med gledanjem zvedel več o đesiki mičibati kot o dogajanju na dirki :D ... pa to sploh ne bi bil problem, če se tip ne bi tolikokrat zasanjal in pozabil kaj se dogaja na progi. 

Sicer pa stvar okusa, kot mulo sem užival pri poslušanju Ališiča, proti koncu ga pa nisem več mogel. Poleg tega sta Sky in Ace player postavila letvico zelo visoko in za mene jo bo težko kak slovenski prenos presegel...

Link to post

En link: https://portal-f1.si/2018/03/sky-f1-zaradi-f1-tv-pro-prisiljen-v-znizanje-cene/ 

Pa eno vprašanje (v mojem stilu :lol:). Ali se te sky pa prihajajoč f1 tv-pro da gledati (proti plačilu seveda) na siol TV (na kavču v dnevni), ali je vse to za na računalnik (stol pred računalnikom:oops:)?

Alešič: včasih smo imeli sindikalne športne igre tri dni v Poreču, pa smo bentili, zakaj niso v Monte Carlu. Danes, če omeniš, da je kaj takega sploh obstajalo, si ...

Uredil - mancSLO
Link to post
On 16. 3. 2018 at 13:20, mancSLO je napisal:

Alešič: včasih smo imeli sindikalne športne igre tri dni v Poreču, pa smo bentili, zakaj niso v Monte Carlu. Danes, če omeniš, da je kaj takega sploh obstajalo, si ...

Alešič je morda, morda nekoliko Schumacherja favoriziral, ampak bolje kot sedaj, ko ni nikogar, je pa že bil. Tudi npr. komentatorja nascarja na ŠPORTKLUBU povesta skoraj vse, samo dirke ne spremljata. Tako izvemo precej o  alpskem smučanju, pa o F1. O dirki pa samo to, da se "v hipu lahko vse spremeni", pa to, da za največ leed lapov ne dobijo dodatnih točk:DD. To, da izjave dirkačev in moštev ne slišimo, ne vem, če vesta. Ker ŠPORTKLUB-a HD nimamo doma (pač SIOL TV), sem zadnjič spremljal FOX broadcast. Čista desetka.

Pa vseeno. Ko tega prenosa in komentaorjev ne bo, pa še tega ne bo...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...