Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

Mene nikoli ni motilo, da so v neki sezoni dominantni posamezniki, potem pa šele ostali. Bolj me moti pomanjkanje dirkanja. Glede tehnike pa na RTVSLO tko al tko ne boš nič izvedel, dokler bo Ališič komentator.

 

Pač, kombinacija vseh stvari me je privedla do tega, da se zelo težko pripravim, da bi še kaj gledal - pa verjemi mi, da sem se zelo trudil, da bi mi bilo všeč - pa mi enostavno ni.

 

Tudi WTCC je že precej izgubil čar, ker je bilo v zadnjih dveh sezonah veliko manj akcije kot poprej, veliko manj prehitevanj, veliko manj side-by-side vožnje in bumper-to-bumper. Tega je veliko več v BTCC in V8SC. Upam, da se to letos v WTCC spremeni na bolje :)

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

In ja ker nekateri govorite, da so dirkači F1 babe.. Mislim, da je malo drugače z open wheelerjem furat po hudem dežju kot pa z navitim serijskih avtomobilom. Razlika med 200kph in 300kph je pomoje kr velika.. Včasih res pretiravajo, samo niso to krivi dirkači sami, pač pa vodilni na dirkah, ki v prvi vrsti gledajo na varnost kar je edino pravilno.

Mislim, da se nebi radi vrnili 30 let nazaj, ko sta bila vsako sezono 2 mrtva..

 

Hehe, sem se spomnil na ta video. :D

Odgovor Loeba na prvo vprašanje (1:00 minuta, vprašanje že prej)

 

Link to post
  • 2 weeks later...

360 stopinjsko..

 

Je pa inboard zvok res katastrofa.. Mater k da bi se s skuterjem vozu.. Res ne razumem tega njihovega šparanja.. Fomrule bojo mogoče pršparale kšnih 1000 litrov bencina na vikend, a ekipe tok nafte porabjo za vse kamione in letala, da nam ni nič jasno.. So dirkači že govoril, da bo na določenih stezah mogoče že gp2 dirkalnik hitrejši kot pa F1.. Bedarija kar so šli nardit.. Mogl bi dat turbote v obstoječe mašine, da bi mel ene 1000 konjev :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...